Oferta Hurtowa
Zostań naszym stałym odbiorcą.
Specjalne zasady dla wszystkich firm zainteresowanych większymi zamówieniami.
czytaj szczegóły
partnerzy
Mały szczekający Reksio
OPIS PRODUKTU
Mały, zawiadiacki Reksio - nie zabierze dużo miejsca a ucieszy dziecko czy dorosłego. Po naciśnięciu na brzuszek maskotka "szczeka"
Wysokość maskotki 21 cm
Oryginalny produkt na licencji.
HISTORIA I WSPOMNIENIA
Przygody tego sympatycznego kundelka mieszkającego w niewielkiej budzie przyciągały przed ekrany telewizorów przez ponad 20 lat miliony dzieci. Przygody Reksia autorstwa Lechosława Marszałka miały pełnić przede wszystkim funkcje wychowawcze. Ten podwórkowy kundelek potrafił wcielić się w każdą postać - był obrońcą słabszych, oddanym przyjacielem i rozjemcą w podwórkowych konfliktach.
Pierwszy film „Reksio poliglota" z 1967 roku zdobył nagrodę na Ogólnopolskim Festiwalu Filmów Krótkometrażowych. Później bajka nagrodzona została także na Festiwalu Filmów dla Dzieci, gdzie zdobył Srebrnego Koziołka. Nakręcono 65 odcinków oraz trzy specjalne filmy świąteczne. Aby upamiętnić tego sympatycznego bohatera w 2006 roku jego imię nadano jednej z ulic w Bielsku-Białej.
> Prezenty dla Żony lub Dziewczny (64)
> Zabawki (53)
ZAMÓWIENIA
GWARANCJA
DOSTAWY
SPODLADY.com












