SPOD LADY - RETRO PREZENTY | OD SERCA - UPOMINKI I RZECZY NIECODZIENNE
WYSYŁKA KURIERSKA TYLKO 11,90 ZŁ
WYSYŁKA GRATIS DLA ZAMÓWIEŃ OD 89 ZŁ Z PŁATNOŚCIĄ ONLINE

Prezent dla Kolegi z pracy - 130 pomysłów na prezent

Zaskocz kolegę z pracy zabawnym prezentem! Praca to Twój drugi dom, więc warto dbać o dobrą atmosferę! Po pomysły, zajrzyj do Spod Lady!
Odkryj 131 pomysłów na prezent dla kolegi z pracy

Zainspiruj się i znajdź prezent dla kolegi z pracy

W pracy bardzo ważna jest dobra atmosfera! O nią najczęściej dba kolega z pracy. Warto czasem wyluzować, zamiast stosu papierów przynieść oryginalny upominek kolegi! W pracy spędzamy coraz więcej czasu. Dlatego trzeba lubić to, co się robi i lubić tych, z którymi się pracuje. Z okazji awansu, drobnego i większego sukcesu, za pomoc przy projekcie i na wiele innych okoliczności znajdziesz u nas pomysły na oryginalny prezent dla kolegi.

Okazji do wspólnego świętowania w żadnej firmie nie brakuje, dlatego oferujemy Ci dziesiątki świetnych pomysłów na prezent. Niektóre z nich wywołują salwy śmiechu, inne poruszają lekką nutę nostalgii, ale ważne jest, że każdy upominek dla kolegi z pracy, który pochodzi od nas, zawsze będzie wyjątkowy! Poważne i mniej poważne prezenty znajdziesz w Spod Lady! Podaruj zabawny kubek, tablicę do powieszenia przy biurku czy koszulkę z ciekawym nadrukiem.

Zespół Spod Lady pracuje na najwyższych obrotach, wszystko po to, aby zamówienie trafiło do Ciebie jak najszybciej. Zajrzyj do naszego saloniku w Warszawie.