Typ: Run-time noticesKomunikat: Undefined index: wishlist_user_idKatalog: /home/users/hosting/public_html/prints.spodlady.com/includes/classPlik: wishlist.phpLinia: 47
Prezent dla Szefowej na 60. urodziny - 100 pomysłów na prezent - Spod Lady
SPOD LADY - RETRO PREZENTY | OD SERCA - UPOMINKI I RZECZY NIECODZIENNE
PACZKOMAT - WYSYŁKA TYLKO 11,90 ZŁ
DARMOWA DOSTAWA DLA KOSZYKA OD 129 zł

Prezent dla Szefowej na 60. urodziny - 100 pomysłów na prezent

W Spod Lady znajdziesz wiele pomysłów na prezent dla szefowej. Jeżeli szukasz czegoś niebanalnego i nietuzinkowego - to trafiłeś idealnie. Personalizowane kubki, pojemne torby i tablice w sam raz do biura. Zajrzyj do Spod Lady!
Odkryj 101 pomysłów na prezent dla szefowej na 60. urodziny

Zainspiruj się i znajdź prezent dla szefowej

Pani Kierowniczka ma oko na wszystko. Nic nie umknie jej uwadze. Prezent dla szefowej nie może być zwyczajny i bez charakteru. Koniecznie sprawdź, co dla bizneswoman przygotował zespół Spod Lady. Szefowej przypadnie do gustu personalizowany prezent: kubek czy notes. Zabiegana szefowa doceni użyteczną torbę, która pomieści nie tylko firmowe dokumenty, ale też zakupy. Z myślą o bizneswoman przygotowaliśmy zestawy prezentowe, bo każda szefowa to ważna szycha. W Spod Lady znajdziesz upominek dla szefowej w sam raz na urodziny, imieniny czy też firmowe świętowanie udanego projektu. Nie zapomnieliśmy także o Dniu Kobiet i upominkach specjalnie na tę okazję!

Twoja szefowa docenia pomysłowość i zaangażowanie. To bardzo dobrze. Nadruki w Spod Lady to efekt starań naszych projektantów. Dlatego każdy prezent jest wyjątkowy. Spod Lady dba o wszystkie szczegóły związane z upominkiem - od etapu projektowania i produkcji po realizację zamówienia i jego wysyłkę. Zapraszamy do naszego sklepiku w Warszawie. Sprawdź, co przygotowaliśmy specjalnie dla wszystkich Pań Kierowniczek!