SPOD LADY - RETRO PREZENTY | OD SERCA - UPOMINKI I RZECZY NIECODZIENNE
Najbliższa wysyłka już za 11 godz 30 min
darmowa dostawa dla zamówień z przedpłatą powyżej 89 PLN

prezent dla emerytki na 50. urodziny

Stworzyliśmy wiele prezentów i upominków stworzonych specjalnie dla emerytek. Chcesz sprawić, aby dzień przejścia na emeryturę był dla niej niezapomniany? Obdaruj ją retro prezentem Spod Lady!
3 pomysły na prezent dla emerytki na 50. urodziny

Zobacz inne prezenty na 50. urodziny

Zainspiruj się i znajdź prezent dla emerytki

Dla każdej kobiety przejście na emeryturę to wyjątkowe wydarzenie. Powinno ono być niezwykle radosne. W końcu, świeżo upieczona emerytka ma czas na rozwijanie swoich zainteresowań i spotkania z koleżankami! Twoja koleżanka niedługo przechodzi na emeryturę? W Spod Lady znajdziesz pomysły na prezent dla przyszłej emerytki.

W naszym sklepie z łatwością dobierzesz upominek do gustu i osobowości. Możesz postawić na personalizowany upominek, który sprawi dodatkową radość. Prezenty Spod Lady są utrzymane w zawsze modnym stylu retro! Prezent dla emerytki powinien być oryginalny i nietuzinkowy - bo jak inaczej podziękowac za wiele lat pracy.

Nasze upominki są dopracowane w każdym calu. Dbamy o to, aby proces realizacji i wysyłki przebiegał bardzo sprawnie. Chcesz sprawić niespodziankę? Wyślij upominek bezpośrednio do emerytki! Zapraszamy do naszego stacjonarnego saloniku w Warszawie! Odwiedź nas koniecznie.