Typ: Run-time noticesKomunikat: Undefined index: wishlist_user_idKatalog: /home/users/hosting/public_html/prints.spodlady.com/includes/classPlik: wishlist.phpLinia: 47
Prezent dla Przyjaciela na 50. urodziny - 110 pomysłów na prezent - Spod Lady
SPOD LADY - RETRO PREZENTY | OD SERCA - UPOMINKI I RZECZY NIECODZIENNE
PACZKOMAT - WYSYŁKA TYLKO 11,90 ZŁ
DARMOWA DOSTAWA DLA KOSZYKA OD 129 zł

Prezent dla Przyjaciela na 50. urodziny - 110 pomysłów na prezent

Wyraź swoją wdzięczność wyjątkowym upominkiem dla przyjaciela! My zadbamy o pomysły, a do Ciebie należy przyjemność obdarowywania!
Odkryj 114 pomysłów na prezent dla przyjaciela na 50. urodziny

Zainspiruj się i znajdź prezent dla przyjaciela

Prawdziwa przyjaźń jest bezinteresowna i właśnie dlatego warto za nią podziękować. Same słowa to trochę mało, dlatego podaruj wyjątkowy prezent dla przyjaciela, o którym zawsze pamiętasz. Wiele przeszliście razem i rozumiecie się bez słów – dbacie o siebie niemal jak rodzina. O taką relację trzeba dbać.

Zawsze jest okazja, żeby podziękować, podarować przyjacielowi upominek. Przyjaciel zapewne nieraz wspierał Cię dobrą radą czy kubkiem gorącej kawy i rozmową. Czasem warto też nieco spuścić z tonu, wprowadzić trochę dziecięcej radości. Na urodziny czy Święta można podarować na przykład śmieszny, humorystyczny prezent dla przyjaciela. W naszym sklepie znajdziesz dziesiątki personalizowanych upominków, które sam dopasowujesz do okazji! Nie musisz nawet czekać na jakiś specjalny dzień, można przecież ustanowić własne święta i tradycje! Wybieraj spośród koszulek, kubków, magnesów i zabawnych tablic – u nas zawsze znajdziesz to, czego szukasz. Zajrzyj koniecznie do Spod Lady.

Nasze upominki są tworzone z wielkim zaangażowaniem i sercem. Dbamy o każdy detal. Chcesz sprawić swojemu przyjacielowi niespodziankę? Wyślij prezent bezpośrednio do niego za pomocą poczty upominkowej. Mieszkasz w Warszawie? Zajrzyj do naszego sklepiku! Zapraszamy serdecznie.