Typ: Run-time noticesKomunikat: Undefined index: wishlist_user_idKatalog: /home/users/hosting/public_html/prints.spodlady.com/includes/classPlik: wishlist.phpLinia: 47
Prezent na przejście na emeryturę na urodziny - 60 pomysłów na prezent - Spod Lady
SPOD LADY - RETRO PREZENTY | OD SERCA - UPOMINKI I RZECZY NIECODZIENNE
PACZKOMAT - WYSYŁKA TYLKO 11,90 ZŁ
DARMOWA DOSTAWA DLA KOSZYKA OD 129 zł

Prezent na przejście na emeryturę na urodziny - 60 pomysłów na prezent

Sympatyczne prezenty dla świeżo upieczonego emeryta lub emerytki. Śmieszny kubek a może personalizowana poduszka? Nie zapominaj też o wielkich życiowych pasjach. Zobacz prezenty Spod Lady tworzone z pasją.
Odkryj 62 pomysły na prezent na przejście na emeryturę na urodziny

Zainspiruj się i znajdź prezent na przejście na emeryturę

Przejście na emeryturę to wyjątkowy czas. Pracownik po wielu latach może z dumą myśleć o swoim wkładzie w rozwój firmy, z drugiej strony to pora na zasłużony odpoczynek i realizację życiowych pasji, na które bardzo często brakowało czasu. Z okazji odejścia na emeryturę podaruj wyjątkowy prezent, prosto Spod Lady.

Każdy świeżo upieczony emeryt doceni kubek zaprojektowany specjalnie dla niego. Wszyscy doskonale wiedzą, że emeryt nic nie musi, ale wszystko może. Dla emerytki stworzyliśmy kosmetyczkę, która doskonale pasuje do torebki. Każdemu przypadnie do gustu zestaw składający się z kubka i magnesu, wzbogacony o przepyszną czekoladę do picia. To sympatyczny prezent z okazji przejścia na emeryturę. Z okazji odejścia na emeryturę podaruj coś, co przypomni o pasjach i zainteresowaniach. Koniec pracy zawodowej to doskonały czas na zwiedzanie świata, bliskie i dalekie wyprawy, upiększanie ogrodu czy rozwijanie talentu kulinarnego. W Spod Lady znajdziesz personalizowane kubki, poduszki i fartuchy w sam raz na prezent!

Nadruki w Spod Lady tworzone są przez naszych wspaniałych artystów. Wręczając nasz prezent masz pewność, że obdarowujesz kogoś nietuzinkowym upominkiem. Chcesz sprawić radość emerytowi czy emerytce? Wyślij prezent bezpośrednio pod jego drzwi. Skorzystaj z naszej poczty upominkowej. Mieszkańców Stolicy i przyjezdnych zapraszamy do naszego saloniku wystawowego w Warszawie.