Typ: Run-time noticesKomunikat: Undefined index: wishlist_user_idKatalog: /home/users/hosting/public_html/prints.spodlady.com/includes/classPlik: wishlist.phpLinia: 47
Prezent dla Przyjaciółki, Koleżanki na 60. urodziny - 190 pomysłów na prezent - Spod Lady
SPOD LADY - RETRO PREZENTY | OD SERCA - UPOMINKI I RZECZY NIECODZIENNE
PACZKOMAT - WYSYŁKA TYLKO 11,90 ZŁ
DARMOWA DOSTAWA DLA KOSZYKA OD 129 zł

Prezent dla Przyjaciółki, Koleżanki na 60. urodziny - 190 pomysłów na prezent

Za wspólne plotki, telefoniczne pogawędki, niezliczone filiżanki kawy i dobre rady- prezenty dla przyjaciółki. Drobny upominek dla przyjaciółki może znaczyć więcej,niż powiedzenie „dziękuję, że jesteś”. Poszukaj specjalnego upominku prosto Spod Lady.
Odkryj 190 pomysłów na prezent dla przyjaciółki, koleżanki na 60. urodziny

Zainspiruj się i znajdź prezent dla przyjaciółki, koleżanki

Przyjaźń to prawdziwy skarb, o który trzeba należycie dbać. Przyjaciółka zawsze ma czas na kawę i plotki. Pocieszy w trudnych chwilach i pomoże rozwiązać problemy. Za to wszystko warto jej podziękować. Z pewnością macie swoje okazje, o których nie musi wiedzieć nikt inny.

Jeśli szukasz wyjątkowego upominku dla przyjaciółki, żeby taką okazję ubogacić, na pewno wpadnie ci w oko coś Spod Lady. Zbliżające się urodziny i imieniny oznaczają główkowanie czym by tu zaskoczyć? Sprawdź, co możemy Ci zaoferować i znajdź wymarzony prezent! Nikt przecież nie zna jej lepiej od Ciebie, dlatego mamy przygotowane specjalne, personalizowane prezenty dla przyjaciółki, które to Ty uczynisz wyjątkowymi dla tej wyjątkowej znajomości. Nie tylko urodziny czy imieniny są dobrą okazją do obdarowywania! Pokaż jej, że jest dla Ciebie bardzo ważna i bez niej nie radziłabyś sobie tak dobrze. Podziękuj jej za te wszystkie telefony, długie wieczory, spacery i imprezy. Słowa to jedno, ale unikalny prezent dla przyjaciółki, zupełnie tak, jak sama przyjaźń, jest nieoceniony.

W Spod Lady wiemy, jak ważna jest przyjaźń. Nasi projektanci dbają o oryginalność i kreatywne podejście do nadruków. Tak by Twoja przyjaciółka poczuła się wyjątkowo. Chcesz sprawić przyjaciółce niespodziankę. Skorzystaj z poczty upominkowej, podarunek wyślemy bezpośrednio do niej. Daj się zainspirować i podaruj prezent w dowód przyjaźni.