SPOD LADY - RETRO PREZENTY | OD SERCA - UPOMINKI I RZECZY NIECODZIENNE
SZYBKA WYSYŁKA KURIERSKA TYLKO 11,90 ZŁ
WYSYŁKA GRATIS DLA ZAMÓWIEŃ OD 119 ZŁ Z PŁATNOŚCIĄ ONLINE

prezent dla taty na 30. urodziny

Nie tylko na Dzień Ojca! Także na święta oraz na urodziny. Dziesiątki prezentów specjalnie dla taty znajdziesz u nas, w Spod Lady! Podaruj wyjątkowy prezent dla taty, nie potrzeba do tego przecież specjalnej okazji!
15 pomysłów na prezent dla taty na 30. urodziny

Zobacz inne prezenty na 30. urodziny

Zainspiruj się i znajdź prezent dla taty

Prezent dla taty. Kubek z oryginalnym nadrukiem.Na tatę zawsze można liczyć. Ociera dziecięce łzy, uczy samodzielności, doradza i pomaga, kiedy tylko może. Szukasz najlepszego prezentu dla taty? Cóż, dobrze trafiłeś, bo w Spod Lady znajdziesz dziesiątki inspiracji i pomysłów na oryginalny i unikatowy upominek.

 

Personalizowany prezent dla taty na święta

 

Może wykażesz się inwencją twórczą i zdecydujesz się na personalizowany prezent dla taty. Podaruj personalizowany kubek lub koszulkę dla zapalonego majsterkowicza. Okazji do obdarowywania nigdy nie brakuje, dlatego pamiętaj o swoim tacie nie tylko pod koniec czerwca, kiedy obchodzimy Dzień Ojca. Znajdziesz w naszej ofercie takie upominki dla taty, które świetnie korespondują z jego pasjami oraz takie, przy których może odpocząć podczas słodkiego leniuchowania. Gdy zbliżają się imieniny, urodziny czy Święta zaskocz go niebanalnym i unikatowym prezentem, stworzonym specjalnie dla taty.

 

 

Pomysł na upominek dla taty. Specjalny zestaw prezentowy

Prezent Spod Lady dla taty z okazji Dnia Ojca

 

Zamiast kolejnych sztampowych podarków, spróbuj czegoś nowego! U nas znajdziesz mnóstwo pomysłów na ciekawy upominek, sprawdź koniecznie co chowamy w Spod Lady!

Dbamy o każdy detal, od produkcji aż po wysyłkę. Doceniamy polskie produkty i polskich projektantów. Skorzystaj z możliwości wysłania prezentu pocztą upominkową, dzięki temu sprawisz swojemu tacie ogromną radość, nawet gdy będziesz daleko od niego.

Daj się zainspirować!