SPOD LADY - RETRO PREZENTY | OD SERCA - UPOMINKI I RZECZY NIECODZIENNE
WYSYŁKA KURIERSKA TYLKO 11,90 ZŁ
WYSYŁKA GRATIS DLA ZAMÓWIEŃ OD 89 ZŁ Z PŁATNOŚCIĄ ONLINE

Prezent dla Taty na 30. urodziny - 15 pomysłów na prezent

Poszukaj z nami prezentu na Dzień Ojca! Znajdziesz tutaj także prezent dla Taty na święta oraz na urodziny. Dziesiątki prezentów nostalgicznych lub takich z przymrużeniem oka. Nasze produkty wytwarzane są w Polsce. Podaruj wyjątkowy prezent dla Taty, nie potrzeba do tego przecież specjalnej okazji! Pamiętaj o prezencie na Dzień Ojca już 23 czerwca!
Odkryj 15 pomysłów na prezent dla taty na 30. urodziny

Zobacz inne prezenty na 30. urodziny

Zainspiruj się i znajdź prezent dla taty

Prezent dla taty. Kubek z oryginalnym nadrukiem.Na tatę zawsze można liczyć. Ociera dziecięce łzy, uczy samodzielności, doradza i pomaga, kiedy tylko może. Szukasz najlepszego prezentu dla taty? Cóż, dobrze trafiłeś, bo w Spod Lady znajdziesz dziesiątki inspiracji i pomysłów na oryginalny i unikatowy upominek.

 

Personalizowany prezent dla taty na święta

 

Może wykażesz się inwencją twórczą i zdecydujesz się na personalizowany prezent dla taty. Podaruj personalizowany kubek lub koszulkę dla zapalonego majsterkowicza. Okazji do obdarowywania nigdy nie brakuje, dlatego pamiętaj o swoim tacie nie tylko pod koniec czerwca, kiedy obchodzimy Dzień Ojca. Znajdziesz w naszej ofercie takie upominki dla taty, które świetnie korespondują z jego pasjami oraz takie, przy których może odpocząć podczas słodkiego leniuchowania. Gdy zbliżają się imieniny, urodziny czy Święta zaskocz go niebanalnym i unikatowym prezentem, stworzonym specjalnie dla taty.

 

 

Pomysł na upominek dla taty. Specjalny zestaw prezentowy

Prezent Spod Lady dla taty z okazji Dnia Ojca

 

Zamiast kolejnych sztampowych podarków, spróbuj czegoś nowego! U nas znajdziesz mnóstwo pomysłów na ciekawy upominek, sprawdź koniecznie co chowamy w Spod Lady!

Dbamy o każdy detal, od produkcji aż po wysyłkę. Doceniamy polskie produkty i polskich projektantów. Skorzystaj z możliwości wysłania prezentu pocztą upominkową, dzięki temu sprawisz swojemu tacie ogromną radość, nawet gdy będziesz daleko od niego.

Daj się zainspirować!