Typ: Run-time noticesKomunikat: Undefined index: wishlist_user_idKatalog: /home/users/hosting/public_html/prints.spodlady.com/includes/classPlik: wishlist.phpLinia: 47
Prezent dla Taty na 60. urodziny - 270 pomysłów na prezent - Spod Lady
SPOD LADY - RETRO PREZENTY | OD SERCA - UPOMINKI I RZECZY NIECODZIENNE
PACZKOMAT - WYSYŁKA TYLKO 11,90 ZŁ
DARMOWA DOSTAWA DLA KOSZYKA OD 129 zł

Prezent dla Taty na 60. urodziny - 270 pomysłów na prezent

Poszukaj z nami prezentu na Dzień Ojca! Znajdziesz tutaj także prezent dla Taty na święta oraz na urodziny. Dziesiątki prezentów nostalgicznych lub takich z przymrużeniem oka. Nasze produkty wytwarzane są w Polsce. Podaruj wyjątkowy prezent dla Taty, nie potrzeba do tego przecież specjalnej okazji! Pamiętaj o prezencie na Dzień Ojca już 23 czerwca!
Odkryj 268 pomysłów na prezent dla taty na 60. urodziny

Zainspiruj się i znajdź prezent dla taty

Prezent dla taty. Kubek z oryginalnym nadrukiem.Na tatę zawsze można liczyć. Ociera dziecięce łzy, uczy samodzielności, doradza i pomaga, kiedy tylko może. Szukasz najlepszego prezentu dla taty? Cóż, dobrze trafiłeś, bo w Spod Lady znajdziesz dziesiątki inspiracji i pomysłów na oryginalny i unikatowy upominek.

 

Personalizowany prezent dla taty na święta

 

Może wykażesz się inwencją twórczą i zdecydujesz się na personalizowany prezent dla taty. Podaruj personalizowany kubek lub koszulkę dla zapalonego majsterkowicza. Okazji do obdarowywania nigdy nie brakuje, dlatego pamiętaj o swoim tacie nie tylko pod koniec czerwca, kiedy obchodzimy Dzień Ojca. Znajdziesz w naszej ofercie takie upominki dla taty, które świetnie korespondują z jego pasjami oraz takie, przy których może odpocząć podczas słodkiego leniuchowania. Gdy zbliżają się imieniny, urodziny czy Święta zaskocz go niebanalnym i unikatowym prezentem, stworzonym specjalnie dla taty. Także prezent dla taty, który nic nie chce lub takiego taty, który ma już wszystko.

 

 

Pomysł na upominek dla taty. Specjalny zestaw prezentowy

Prezent Spod Lady dla taty z okazji Dnia Ojca

 

Zamiast kolejnych sztampowych podarków, spróbuj czegoś nowego! U nas znajdziesz mnóstwo pomysłów na ciekawy upominek, sprawdź koniecznie co chowamy w Spod Lady!

Dbamy o każdy detal, od produkcji aż po wysyłkę. Doceniamy polskie produkty i polskich projektantów. Skorzystaj z możliwości wysłania prezentu pocztą upominkową, dzięki temu sprawisz swojemu tacie ogromną radość, nawet gdy będziesz daleko od niego.

Daj się zainspirować!