SPOD LADY - RETRO PREZENTY | OD SERCA - UPOMINKI I RZECZY NIECODZIENNE
SZYBKA WYSYŁKA KURIERSKA TYLKO 11,90 ZŁ
WYSYŁKA GRATIS DLA ZAMÓWIEŃ OD 119 ZŁ Z PŁATNOŚCIĄ ONLINE

Księga skarg i zażaleń

Nieświeże drożdże

Walewska
Kupiłam nieświeże drożdże, pół kilo. Nie chciano mi ich wymienić. Wyjaśnienie kierowniczki: Klientka przedstawiła do reklamacji drożdże kupione rzekomo w naszym sklepie 3 dni temu. Tymczasem były one zapakowane w prawdziwy papier pakowy, którego to papieru sklep nie posiada od pół roku - a więc drożdże nie nasze.

Ser żółty na wystawie

Tadeusz Kędzielski
Na wystawie są wystawione różne sery żółte, ale w sklepie nie ma ich w sprzedaży. Co to za zwyczaj reklamowania towaru, którego nie ma w sklepie ? Proszę o wyjaśnienie. Wyjaśnienie kierownika: Sklep bierze udział w konkursie. Zrobiono więc wystawy konkursowe, na których umieszczono atrapy towarów. Samych towarów od dłuższego czasu niestety brak w sprzedaży.

Zmiana zasad obsługi kolejki

Klienci ze "zwykłej" kolejki
My, niżej podpisani klienci ze zwykłej kolejki, składamy skargę na kierowniczkę, która odmówiła naszej prośbie o zmianę zasad obsługi kolejki uprzywilejowanej. Nie wyraziła zgody, by na pięć osób ze zwykłej kolejki obsługiwać jedną z uprzywilejowanej. Obsługiwała jeden na jeden. Towaru dla nas nie starczyło.

Nieuwzględnianie Paszkwilu

Jerzy Hys
My, ludzie z kolejki uprzywilejowanej, wyjaśniamy, że jesteśmy inwalidami wojennymi, starymi bojownikami o Polskę i prosimy o nieuwzględnianie ww. PASZKWILU.

Pan Kleks

Anonimowy kolejkowicz
Skandal!!!!!!! Pan Kleks się wepchnął do kolejki i chce wykupić wszystkie piegi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kurde balans

Pani Lonia
Poszła żech po papier a uni tam "jakies softy ze zapachem". -Panie! mówie. -Dupa moja ze wsi, nieprzystosowana. Daj Pan rolke zwykły taśmy. ... I dostałach zwykły klejoncy taśmy przezroczysty, kurde balans!

Kolejność

Przodownik
Dlaczego Hans Kloss jest 3 w kolejce? Bo mu Chuck Norris przyłożył z półobrotu....

Skandal

Maria Mariowska
Skandalem jest że sprzedaje się jedno mydło na osobę.A przecież dbać o higienę osobistą trzeba, a element śmierdzący jest niemile widziany. Na prośbę wyjaśnienia dlaczego tylko jedno mydło na osobę kierowniczka powiedziała że takie zarządzenie centrali i że mało do sklepu mydła dowożą. Składam wniosek o zbadanie ilości mydeł wychodzących z fabryki i dowożonych do sklepu, czy aby na pewno w trakcie transportu nie ginie część mydeł??

Tak trzymać towarzysze!

Maniek
Idziecie słuszną ścieżką!

Wyjaśnienia

Pan Kleks
Pragnę zapewnić Anonimowego Kolejkowicza, iż nie jest moim zamiarem wykupienie wszystkich piegów. (Mam pewnego dostawcę z Chin). A tu stoję po gumę turbo dla Adasia. Poza tym wcale się nie "wepchnąłem", jak się Pan raczył wyrazić, to miejsce zajął mi już w ubiegłym miesiącu kruk Mateusz. Stanowczo wypraszam sobie takie bezpodstawne zarzuty!!

Dodaj swój komentarz: