SPOD LADY - RETRO PREZENTY | OD SERCA - UPOMINKI I RZECZY NIECODZIENNE
PACZKOMAT - WYSYŁKA TYLKO 11,90 ZŁ
DARMOWA DOSTAWA DLA KOSZYKA OD 129 zł

Płatności

Dokonując zakupu w naszym sklepie masz do wyboru następujące sposoby płatności:

 

Płatność przy odbiorze

Jeżeli wybierzesz ten rodzaj zapłaty - płacisz przy odbiorze zamówienia kurierowi.

 

Płatność przelewem elektronicznym, BLIK

Rozliczenia przelewów online przeprowadzane są za pośrednictwem Przelewy24. Po otrzymaniu płatności realizujemy zamówienie.

 

Płatność przelewem tradycyjnym, w tym z kont zagranicznych

Tych transakcji dokonujesz logując się na swoje konto. Należy wybrać właściwą ikonkę (przekaz), następnie skopiować dane do przelewu widoczne po przekierowaniu na stronie Przelewy24 i wybrać dedykowany do przelewu bank.
Realizacje zamówienia rozpoczniemy po otrzymaniu płatności. 

 

 

Karty płatnicze

Rozliczenia transakcji kartą debetową lub kredytową przeprowadzane są za pośrednictwem systemu Przelewy24. Aktualnie realizowane są płatności dokonane kartami Visa, MasterCard oraz American Express. Po otrzymaniu płatności realizujemy zamówienie.

 

Google Pay

Transakcja Google Pay inicjowana jest z systemu Przelewy24, płatności dokonujesz logując się na swoje konto. Konieczne będzie podanie danych Twojej karty płatniczej (jeśli to Twoja pierwsza taka płatność). Po otrzymaniu płatności realizujemy zamówienie.

 

Apple Pay (Usługa wyświetli się tylko użytkownikom urządzeń Apple) 

Transakcja Apple Pay inicjowana jest z systemu Przelewy24, płatność wykorzystuje numer przypisany konkretnemu urządzeniu i unikalny kod transakcji. Po otrzymaniu wpłaty zaczniemy realizacje zamówienia.