Koszty dostawy na terenie Polski

Dostawa na terenie Polski

Przesyłki kurierskie DHL dostarczane są w ciągu 24h

Doręczenie przesyłki kurierskiej następuje zwykle w kolejnym dniu roboczym po jej nadaniu. Od firmy DHL automatycznie otrzymasz powiadomienie drogą mailową. W wiadomości znajdzie się informacja o przewidywanym doręczeniu. Po otrzymaniu e-maila można również skorzystać z usługi przekierowania przesyłki, zmiany terminu lub odbioru osobistego w dogodnych godzinach (czytaj poniżej).

  • W momencie nadania paczki kurierem DHL otrzymasz na wskazany podczas składania zamówienia adres mailowy numer listu przewozowego paczki. Status doręczenia możesz śledzić stronie DHL. Firma DHL wyśle Tobie również wiadomość z informacją o planowanym doręczeniu oraz możliwością przekierowania do specjalnego punktu odbioru osobistego lub zmiany terminu dostawy sprawdź szczegóły.

  • Kurier DHL dostarcza paczki w godzinach 8:30 - 16:30 w dni robocze. Pierwsza próba dostarczenia nastąpi następnego dnia roboczego po wysłaniu zamówienia z naszego magazynu. DHL wyśle Ci wiadomość elektorniczną z informacją o planowanym doręczeniu.

  • Jeżeli kurier nie zastanie odbiorcy pod wskazanym adresem, wysłany zostanie e-mail, tzw. e-awizo z informacją o możliwości przekierowania paczki na inny adres i dodatkowo - o ile będzie możliwy dostęp do skrzynki pocztowej - awizo papierowe. Drugą próbę dostarczenia DHL podejmie w ciągu kolejnych 2 dni roboczych.

  • Jeśli obie próby dostarczenia przesyłki będą nieudane, zostanie ona przekazana do Terminala DHL, którego adres znajdziesz na awizo/ w e-awizo. Tam czekać będzie na Ciebie 7 dni kalendarzowych. Jeśli nie odbierzesz jej w tym terminie, wróci do naszego magazynu.

Dostawa o wygodnej dla Ciebie porze? Wybierz jeden z 1300 punktów odbioru osobistego

Wiemy, że nie zawsze możesz przyjąć kuriera. Teraz możesz spokojnie przekierować swoją paczkę do najbliższego w Twojej okolicy punktu odbioru DHL - ParcelShopu.

Gdy tylko nadamy do Ciebie paczkę, otrzymasz wiadomość mailową z informacją i numerem przesyłki oraz linkiem. Ten link przeniesie Ciebie do strony DHL, na której możesz wybrać miejsce odbioru swojej paczki. Do wyboru jest aż 1 300 punktów odbioru (sklepy, stacje benzynowe, dworce, centra handlowe). Tu możesz zobaczyć i wybrać dogodne dla Ciebie miejsce odbioru: https://parcelshop.dhl.pl/mapa

 

 

 

SPOSÓB DOSTAWY

PRZEWIDYWANY CZAS DOSTAWY

CAŁKOWITY KOSZT DOSTAWY

Wartość zamówienia

Koszt dostawy
PRZESYŁKA KURIERSKA
 Kurier DHL Standard
 
 Czas przesyłki

1 dzień

Data otrzymania przesyłki: 1 dzień roboczy
+ czas na skompletowanie zamówienia

do 29 zł  15 zł
powyżej 29 zł 
z przelewem elektronicznym

GRATIS

 

powyżej 29 zł
za pobraniem

19 zł


Odbiór osobisty w sklepie
WARSZAWA
ŚRÓDMIEŚCIE
Chmielna 26

 » zobacz na mapie 
 » zobacz godziny otwarcia

 

 1 dzień roboczy

+

czas na skompletowanie zamówienia

 -

GRATIS

Płatność za zamówienie dokonywana jest na miejscu

 

 

Wysyłki zagraniczne

Aktualnie nie realizujemy wysyłek zagranicznych.