Typ: Run-time noticesKomunikat: Undefined index: wishlist_user_idKatalog: /home/users/hosting/public_html/prints.spodlady.com/includes/classPlik: wishlist.phpLinia: 47
PREZENT DLA SZYDERCY - 17 pomysłów na prezent - Spod Lady
SPOD LADY - RETRO PREZENTY | OD SERCA - UPOMINKI I RZECZY NIECODZIENNE
PACZKOMAT - WYSYŁKA TYLKO 11,90 ZŁ
DARMOWA DOSTAWA DLA KOSZYKA OD 129 zł

PREZENT DLA SZYDERCY - 17 pomysłów na prezent

Czy można się przyczepić do prezentów dla szydercy od Spod Lady? Oczywiście, że nie. Chyba tylko ot o, że są zrobione tak dobrze, że nie można się do nich przyczepić!
Odkryj 17 pomysłów na prezent dla szydercy

Zainspiruj się i znajdź prezent dla szydercy

Upominki dla szydercy prosto Spod Lady są świetne? Taa, jasne. No jasne, że jasne! Każdy obdarowany jednym z naszych prezentów, musi przyznać, że nie można się do nich przyczepić! Szukasz upominku dla mistrza ciętej riposty? Trafiłeś doskonale, w sam punkt.

Chciałbyś podarować unikatowy upominek dla szydercy, który nawet jego wprawi w osłupienie? U nas znajdziesz koszulki z nadrukami, które bezbłędnie puentują, kubki, które czynią każdą herbatę bardziej złośliwą oraz dziesiątki innych, świetnych pomysłów na prezent. Czy widziałeś kiedyś poduszkę, która komentuje rzeczywistość jednocześnie zjadliwie i ciepło? Sprawdź u nas, w Spod Lady, a na pewno wybierzesz odpowiedni prezent dla szydercy, na każdą okazję. Zgryźliwa podkładka pod kubek albo magnes na lodówkę świetnie sprawdzi się jako upominek dla mistrza ciętej riposty na urodziny, żeby mu przypomnieć, że młodszy już nie będzie, albo na Święta, żeby uśiadomić mu, że Święty Mikołaj nie istnieje. Albo po prostu jego ominął.

Spokojnie, nasze oryginalne prezenty zostaną docenione nawet przez największych szyderców. Skąd ta pewność? Sami projektujemy nadruki i sprawnie wysyłamy upominki. Podarunek możemy dostarczyć prosto pod drzwi obdarowanego. Chcesz przekonać się, jak wyglądają nasze prezenty? Zapraszamy do naszego saloniku wystawowego przy Chmielnej w Warszawie.