SPOD LADY - RETRO PREZENTY | OD SERCA - UPOMINKI I RZECZY NIECODZIENNE
SZYBKA WYSYŁKA KURIERSKA TYLKO 11,90 ZŁ
WYSYŁKA GRATIS DLA ZAMÓWIEŃ OD 89 ZŁ Z PŁATNOŚCIĄ ONLINE

prezent na dzieŃ nauczyciela

Dzień Nauczyciela to wyjątkowy czas w roku szkolnym. W Spod Lady znajdziesz upominki specjalnie na tę okazję. Podaruj wieczną różę i czekoladki. Zaskocz swojego nauczyciela oryginalnym prezentem - kubkiem z intrygującym napisem i torbą z ciekawym nadrukiem. Sympatyczne prezenty na Dzień Nauczyciela znajdziesz w Spod Lady!
2 pomysły na prezent na dzieŃ nauczyciela

    Zainspiruj się i znajdź prezent na dzieŃ nauczyciela

    Nauczyciel ma ważną rolę do wykonania - musi zaciekawić i przekazać wiedzę. Czasami kontroluje i straszy sprawdzianami. Jednak wszystko robi dla dobra ucznia. Nawet wtedy, gdy stawia jedynki. Z okazji Dnia Nauczyciela podaruj prezent prosto Spod Lady.

    W ten październikowy dzień największym powodzeniem cieszą się kwiaty. U naszym asortymencie znajdziesz wieczną różę. Czekoladki o też dobry wybór, w sam raz na prezent na Dzień Nauczyciela. Każdy nauczyciel ucieszy się z kubka, w sam raz na gorącą kawę lub herbatę. Sprawdziany, kartkówki, testy, kserówki - do tego potrzeba wyjątkowo pojemnej torby, może takiej z nadrukiem Jesteś u Pani? Po wielu lekcjach i zajęciach dodatkowych konieczna jest chwila przerwy. Najwygodniej wypoczywa się na naszej poduszce ozdobionej ciekawym wzorem. Do przygotowywania planów lekcji, zapisywania uwag potrzebny będzie oryginalny notes. W Spod Lady znajdziesz wiele pomysłów na upominki na Dzień Nauczyciela.

    W czasie nauki bardzo ważna jest kreatywność i pomysłowość. W Spod Lady każdy projekt tworzą nasi artyści, projektanci na piątkę (a nawet szóstkę). Zadanie domowe musi być zrobione na czas. Tak samo jest z wysyłką naszych prezentów. Dbamy o to, by dotarły do Ciebie najszybciej, jak to tylko możliwe. Warszawskich uczniów i tych zwiedzających Stolicę zapraszamy do naszego saloniku wystawowego przy ulicy Chmielnej.