Typ: Run-time noticesKomunikat: Undefined index: wishlist_user_idKatalog: /home/users/hosting/public_html/prints.spodlady.com/includes/classPlik: wishlist.phpLinia: 47
Prezent na narodziny i chrzest - 30 pomysłów na prezent - Spod Lady
SPOD LADY - RETRO PREZENTY | OD SERCA - UPOMINKI I RZECZY NIECODZIENNE
PACZKOMAT - WYSYŁKA TYLKO 9,90 ZŁ
DARMOWA DOSTAWA DLA KOSZYKA OD 129 zł

Prezent na narodziny i chrzest - 30 pomysłów na prezent

Dzieci to sama radość! Podaruj oryginalne prezenty na narodziny dziecka i chrzest. Postaw na wyjątkowe i sympatyczne wzory. Bodziaki, poduszki i gotowe zestawy prezentowe. Zajrzyj do Spod Lady.
Odkryj 27 pomysłów na prezent na narodziny i chrzest

Zobacz powiązane kategorie

prezent na narodziny i chrzest

Zainspiruj się i znajdź prezent na narodziny i chrzest

Przywitaj nowo narodzonego obywatela! Narodziny dziecka to radosna chwila nie tylko dla rodziców, ale także dla świeżo upieczonych dziadków, nowych cioć i wujków. Przygotowaliśmy szereg pomysłów na prezent z okazji pojawienia się na świecie nowego człowieka!

Upominkiem na narodziny dziecka może być ładnie zapakowany zestaw, składający się z bodziaka i śliniaka, stworzony właśnie na tę okazję. Młodzi rodzice docenią troskę i ucieszą się z ciekawie zaprojektowanych ubranek czy poduszek. W tej wyjątkowej chwili warto pomyśleć także o rodzicach i dziadkach. Nowa życiowa rola wymaga odpowiedniej oprawy. Doskonałym prezentem będą zabawne koszulki czy kubki. W Spod Lady znajdziesz też pomysły na prezent na chrzest.

To przecież bardzo ważna uroczystość. Najmłodszym podaruj prezent od serca. W Spod Lady znajdziesz wiele inspiracji na prezent na narodziny dziecka i chrzest. Zadowolenie malucha i rodziców jest dla nas najważniejsze. Wykorzystujemy materiały najwyższej jakości i bezpieczne farby. Zachęcamy do skorzystania z poczty upominkowej, prezent wyślemy bezpośrednio do wskazanego przez Ciebie adresata. Zapraszamy do naszego saloniku w Warszawie.