SPOD LADY - RETRO PREZENTY | OD SERCA - UPOMINKI I RZECZY NIECODZIENNE
WYSYŁKA KURIERSKA TYLKO 11,90 ZŁ
WYSYŁKA GRATIS DLA ZAMÓWIEŃ OD 89 ZŁ Z PŁATNOŚCIĄ ONLINE

prezent na narodziny i chrzest

Dzieci to sama radość! Podaruj oryginalne prezenty na narodziny dziecka i chrzest. Postaw na wyjątkowe i sympatyczne wzory. Bodziaki, poduszki i gotowe zestawy prezentowe. Zajrzyj do Spod Lady.
28 pomysłów na prezent na narodziny i chrzest

  Zobacz powiązane kategorie

  prezent na narodziny i chrzest

  Zainspiruj się i znajdź prezent na narodziny i chrzest

  Przywitaj nowo narodzonego obywatela! Narodziny dziecka to radosna chwila nie tylko dla rodziców, ale także dla świeżo upieczonych dziadków, nowych cioć i wujków. Przygotowaliśmy szereg pomysłów na prezent z okazji pojawienia się na świecie nowego człowieka!

  Upominkiem na narodziny dziecka może być ładnie zapakowany zestaw, składający się z bodziaka i śliniaka, stworzony właśnie na tę okazję. Młodzi rodzice docenią troskę i ucieszą się z ciekawie zaprojektowanych ubranek czy poduszek. W tej wyjątkowej chwili warto pomyśleć także o rodzicach i dziadkach. Nowa życiowa rola wymaga odpowiedniej oprawy. Doskonałym prezentem będą zabawne koszulki czy kubki. W Spod Lady znajdziesz też pomysły na prezent na chrzest.

  To przecież bardzo ważna uroczystość. Najmłodszym podaruj prezent od serca. W Spod Lady znajdziesz wiele inspiracji na prezent na narodziny dziecka i chrzest. Zadowolenie malucha i rodziców jest dla nas najważniejsze. Wykorzystujemy materiały najwyższej jakości i bezpieczne farby. Zachęcamy do skorzystania z poczty upominkowej, prezent wyślemy bezpośrednio do wskazanego przez Ciebie adresata. Zapraszamy do naszego saloniku w Warszawie.