Typ: Run-time noticesKomunikat: Undefined index: wishlist_user_idKatalog: /home/users/hosting/public_html/prints.spodlady.com/includes/classPlik: wishlist.phpLinia: 47
Prezent na roczek - 30 pomysłów na prezent - Spod Lady
SPOD LADY - RETRO PREZENTY | OD SERCA - UPOMINKI I RZECZY NIECODZIENNE
PACZKOMAT - WYSYŁKA TYLKO 9,90 ZŁ
DARMOWA DOSTAWA DLA KOSZYKA OD 129 zł

Prezent na roczek - 30 pomysłów na prezent

Szukasz niebanalnego prezentu na roczek? Zespół Spod Lady zaprojektował prezenty z myślą o najmłodszych solenizantach. Znajdziesz tutaj oryginalnie zaprojektowane bodziaki, poduszki i nie tylko. Zobacz prezenty tworzone z pasją!
Odkryj 26 pomysłów na prezent na roczek

Zobacz powiązane kategorie

prezent na roczek

Zainspiruj się i znajdź prezent na roczek

Dzieci rosną jak na drożdżach. Niedawno świętowaliście narodziny, a już upłynął rok. Wydaje się niemożliwe, a jednak! Roczne dziecko bardzo intensywnie poznaje świat, stawia pierwsze kroki. Pierwsze urodziny to doskonała okazja do obdarowywania, ale tylko sympatycznymi i podarowanymi prosto z serca prezentami.

W tym wyjątkowym dniu nie może zabraknąć oryginalnych prezentów na roczek. W Spod Lady znajdziesz prezenty dla dziewczynek i chłopców. Jesteś chrzestnym lub chrzestną? Sprawdź, jaki wyjątkowy prezent możesz podarować na pierwsze urodziny. Personalizowane bodziaki i poduszeczki doskonale sprawdzą się jako upominek na roczek. Czy wiesz, że prezenty z roczku bardzo często stają się pamiątką, dlatego wybór prezentu na roczek to bardzo ważna sprawa. My Ci w tym pomożemy.

Kupując w Spod Lady, masz pewność, że materiał z którego jest wykonany podarunek, jest bezpieczny dla malucha. Jeżeli mieszkasz daleko, możesz sprawić małemu solenizantowi i jego rodzicom radość, wysyłając prezent poprzez pocztę upominkową. Podaruj coś od serca, zespół Spod Lady Ci w tym pomoże.