SPOD LADY - RETRO PREZENTY | OD SERCA - UPOMINKI I RZECZY NIECODZIENNE
WYSYŁKA KURIERSKA TYLKO 11,90 ZŁ
WYSYŁKA GRATIS DLA ZAMÓWIEŃ OD 89 ZŁ Z PŁATNOŚCIĄ ONLINE

prezent na zaręczyny

Twoi znajomi się zaręczyli? Może w rodzinie będziecie świętować oświadczyny? W Spod Lady znajdziesz oryginalne prezenty na zaręczyny. Zestaw kubków, poduszek, a może nieco słodkości? Daj się zainspirować?
6 pomysłów na prezent na zaręczyny

    Zainspiruj się i znajdź prezent na zaręczyny

    Niekiedy bywają zaskoczeniem, innym razem są długo wyczekiwane, ale zawsze są ogromnym powodem do radości. Mowa oczywiście o zaręczynach. W Spod Lady znajdziesz wiele pomysłów i inspiracji na prezent na zaręczyny. Oświadczyny to poważna sprawa, którą warto uczcić odpowiednim prezentem. Oryginalny i sympatyczny upominek znajdziesz w Spod Lady.

    Tych dwoje działa w tandemie? Podaruj im spersonalizowane kubki w takim samym wzorze. Narzeczeństwo - to brzmi dumnie, prawda? Prawie mąż i prawie żona z całą pewnością ucieszą się z zestawu kubków w drewnianej skrzynce. Zakochana para uwielbia spędzać wspólnie wieczory, nasza wygodna poduszka umili ten czas. Chcesz do tematu prezentu podejść nieco humorystycznie? Podaruj ciekawie zaprojektowane koszulki. Zaskocz oryginalnym pomysłem na upominek z okazji zaręczyn. W Spod Lady wiemy, że poważne deklaracje, jak oświadczyny to nie przelewki. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by prezent z tej okazji był ciekawy i oryginalny. Sami tworzymy nadruki, bo cenimy kreatywność. Chcesz narzeczonych obdarować prezentem, ale mieszkasz daleko? Skorzystaj z opcji poczty upominkowej. Daj się zainspirować, wybierz prezent od serca!