Typ: Run-time noticesKomunikat: Undefined index: wishlist_user_idKatalog: /home/users/hosting/public_html/prints.spodlady.com/includes/classPlik: wishlist.phpLinia: 47
PREZENT W PODZIĘKOWANIU - 6 pomysłów na prezent - Spod Lady
SPOD LADY - RETRO PREZENTY | OD SERCA - UPOMINKI I RZECZY NIECODZIENNE
PACZKOMAT - WYSYŁKA TYLKO 11,90 ZŁ
DARMOWA DOSTAWA DLA KOSZYKA OD 129 zł

PREZENT W PODZIĘKOWANIU - 6 pomysłów na prezent

Chcesz komuś podziękować za coś ważnego, a może za zwykły codzienny uśmiech? Sprawdź jakie prezenty w podziękowaniu znajdziesz w Spod Lady. Za pomoc, za dobrą radę, za współpracę podziękuj sympatycznym prezentem Spod Lady.
Odkryj 6 pomysłów na prezent w podziĘkowaniu

Zobacz powiązane kategorie

prezent w podziĘkowaniu

Zainspiruj się i znajdź prezent w podziĘkowaniu

Pomoc innych bywa nieoceniona. Zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym mamy za co dziękować. Mąż przygotował Ci rano kanapki, a może wyprasował zalegającą stertę ubrań? Żona ugotowała Twoje ulubione danie, mimo że sama nie miała na nie ochoty? Za pomoc w ważnych sprawach i codziennych drobnostkach warto podziękować.

Czasami słowo dziękuję może nie wystarczyć. W Spod Lady znajdziesz wiele pomysłów na prezent w podziękowaniu. Za pomoc i przysługę trzeba podarować coś oryginalnego i sympatycznego. Personalizowany kubek, czy miękka poduszka z oryginalnym nadrukiem to dobry pomysł na prezent. Dla tych, którzy zawsze służą dobrą radą przygotowaliśmy specjalny wzór. W ramach podziękowania można kupić także wyjątkową kosmetyczkę czy torbę. Docenią to zwłaszcza pomocne koleżanki i przyjaciółki. Nie wypada nie odwdzięczyć się za gościnę. Fartuch w podziękowaniu za przepyszny obiad to zawsze dobry pomysł. Dzięki upominkom Spod Lady nie musisz już więcej zastanawiać się co kupić w podziękowaniu. W naszym sklepie znajdziesz wiele inspiracji. Dla miłośników słodkości polecamy czekoladowy telegram, w sam raz na podziękowanie.

Prezent w podziękowaniu musi być nietuzinkowy. W Spod Lady sami projektujemy nasze nadruki. Nasze upominki są dopracowane w każdym calu. Przesyłki wysyłamy bardzo szybko, tak aby nie trzeba było czekać z podziękowaniami. Zapraszamy serdecznie do naszego saloniku w Warszawie.