SPOD LADY - RETRO PREZENTY | OD SERCA - UPOMINKI I RZECZY NIECODZIENNE
SZYBKA WYSYŁKA KURIERSKA TYLKO 11,90 ZŁ
WYSYŁKA GRATIS DLA ZAMÓWIEŃ OD 89 ZŁ Z PŁATNOŚCIĄ ONLINE

prezent z Życzeniami powodzenia

Pokaż, że zawsze można na Ciebie liczyć! Przed egzaminem, prezentacją czy pierwszym dniem w nowej pracy podaruj prezent z życzeniami powodzenia! W Spod Lady znajdziesz wiele inspiracji i pomysłów na prezent ku pokrzepieniu serc!
6 pomysłów na prezent z Życzeniami powodzenia

    Zainspiruj się i znajdź prezent z Życzeniami powodzenia

    Przed egzaminem na prawo jazdy, przed maturą czy ważną prezentacją w pracy lub zmianą stanowiska - otuchy dodają życzenia powodzenia. W Spod Lady przygotowaliśmy prezenty i upominki specjalnie na tę okazję.

    Przed ważnym wydarzeniem czasami potrzebujemy dodatkowego wsparcia. Nic nie działa bardziej motywująco niż prezent z życzeniami powodzenia. Podaruj kubek z napisem: Kobieta sukcesu, Twarda sztuka czy Ważna szycha. Przed egzaminem czy prezentacją nie wolno się stresować, tym bardziej nie można zastanawiać się, czy spakowane zostały wszystkie rzeczy. W Spod Lady zaprojektowaliśmy pojemne torby z ciekawymi nadrukami - w sam raz na prezent z życzeniami powodzenia. Przed egzaminem niezbędny będzie także notes, doskonały do zebrania i uporządkowania myśli. Na osłodę nie powinno zabraknąć czekolady, irysów i lizaków. Podaruj koszulkę pokazującą, jak bardzo wierzysz w jej nowego posiadacza.

    Dzięki prezentom Spod Lady wszystko się udaje. Kto wie, może wpływ na to mają nasze oryginalne nadruki i wysokiej jakości produkty. Każdy upominek wysyłamy bardzo sprawnie, by z życzeniami powodzenia nie trzeba było czekać. Nie możesz osobiście podtrzymać kogoś na duchu? Wyślij do niego prezent-niespodziankę.