SPOD LADY - RETRO PREZENTY | OD SERCA - UPOMINKI I RZECZY NIECODZIENNE
WYSYŁKA KURIERSKA TYLKO 11,90 ZŁ
WYSYŁKA GRATIS DLA ZAMÓWIEŃ OD 89 ZŁ Z PŁATNOŚCIĄ ONLINE

prezent na Ślub

Szukasz prezentu na ślub? Sprawdź bogatą ofertę prosto Spod Lady. Przygotowaliśmy zestawy kubków, poduszek i koszulek. Spraw, aby Para Młoda została obdarowana nietuzinkowymi i sprawiającymi radość prezentami. Upominki dla Nowożeńców Spod Lady!
67 pomysłów na prezent na Ślub

  Zobacz powiązane kategorie

  prezent na Ślub

  Zainspiruj się i znajdź prezent na Ślub

   

  Śmieszne i nietypowe prezenty ślubne

  By żyli długo i szczęśliwie, by nie brakowało im powodów do radości, by razem dzielili swoje pasje, by wszelkie smutki omijały ich szerokim łukiem - do życzeń dla Młodej Pary warto dodać nietuzinkowy prezent, prosto Spod Lady! U nas znajdziesz wyjątkowe upominki dla nowożeńców! Zastanawiasz się co kupić nowożeńcom w ich wyjątkowym dniu? Szukasz czegoś, co po latach będą wspominać z sentymentem i wielkim uśmiechem od ucha do ucha? Sprawdź, co z myślą o Młodej Parze przygotował zespół Spod Lady!

  Zestawy kubków to zawsze dobry pomysł na upominek na wesele dla młodej pary. Od tej chwili Pani Młoda nie będzie musiała zastanawiać się, w jakim kubku mąż uwielbia pić herbatę. A Pan Młody będzie mógł z samego rana sparzyć doskonałą kawę w doskonałym kubku specjalnie dla żony. Po weselu Parze Młodej przyda się zasłużony odpoczynek. Podaruj im personalizowane poduszki z wyjątkowymi nadrukami. Młodzi są nierozłączni i każdą wolną chwilę spędzają razem? Podkreśl to, obdarowując ich nietuzinkowymi koszulkami. Te i wiele innych pomysłów na prezenty ślubne znajdziesz w Spod Lady.

  Prezenty Spod Lady są unikalne, gdyż za nadruki odpowiadają nasi wspaniali artyści. Dokładamy wszelkich starań, by wybrany prezent dotarł do Ciebie jak najszybciej. Chcesz sprawić Młodej Parze prezent-niespodziankę? Wyślij do nich podarunek poprzez naszą pocztę upominkową. Zanim wybierzesz się na ślub zajrzyj do naszego warszawskiego saloniku.