SPOD LADY - RETRO PREZENTY | OD SERCA - UPOMINKI I RZECZY NIECODZIENNE
PACZKOMAT - WYSYŁKA TYLKO 11,90 ZŁ
DARMOWA DOSTAWA DLA KOSZYKA OD 129 zł

Bezpieczeństwo

Zakupy w SpodLady.com są w pełni bezpieczne. Na każdym kroku dbamy, abyś mógł korzystać z naszego serwisu bez obaw.

 

Bezpieczeństwo dostawy

Po opuszczeniu naszej firmy przesyłki trafiają w ręce kurierów. Aby zakupiony produkt dotarł do Państwa nienaruszony, korzystamy jedynie z usług zaufanych firm dostawczych. 

Podczas odbioru paczki mają Państwo prawo do otwarcia przesyłki w obecności kuriera. Zapewnienie takiej możliwości jest obowiązkiem osoby dostarczającej. W przypadku uszkodzeń, prosimy koniecznie spisać z kurierem stosowny protokół.

Wszystkie wysyłane przez nas paczki są objęte ubezpieczeniem na wypadek uszkodzenia lub kradzieży. W przypadku źle świadczonej usługi przez pośrednika wspólnie w Państwem wyjaśnimy sytuację.

 

Bezpieczeństwo danych

Wszelkie dane udostępniane nam przez Klientów naszego sklepu są chronione za pomocą algorytmów szyfrujących. Hasła dostępu, jakimi posługują się nasi Klienci, są kodowanie nieodwracalnie, w sposób dla nas niedostępny. Ponadto posiadamy lustrzaną bazę zamówień służącą jako zabezpieczenie.

 

Bezpieczeństwo płatności

Nie przechowujemy danych związanych z dokonywaniem transakcji płatniczych. Płatności przelewem odbywają się poprzez stronę Twojego banku i chronione są według jego standardów. System Przelewy24, z którego korzystamy, to nowoczesny kanał płatniczy zabezpieczony przy pomocy nowoczesnych certyfikatów oraz protokołu https.