SPOD LADY - RETRO PREZENTY | OD SERCA - UPOMINKI I RZECZY NIECODZIENNE
PACZKOMAT - WYSYŁKA TYLKO 11,90 ZŁ
DARMOWA DOSTAWA DLA KOSZYKA OD 129 zł

Od Serca - nadruk

Technologia nadruku

 

 

Nadruk nanoszony jest metodą DTG (z ang. direct to garment) czyli bezpośrednio na materiał. Z perspektywy użytkownika odzieży i innych tekstyliów, technologia ta ma szereg zalet. Tusz wiązany jest we włóknach, więc faktura farby na materiale jest właściwie niewyczuwalna. Dlatego tekstylia z nadrukami cyfrowymi są takie miłe w użytkowaniu!

Drukarki, którymi dysponujemy, umożliwiają nam wydruk w fotograficznej jakości, w rozdzielczości nawet 1200 dpi. Oznacza to, że nadruki są bardzo wyraźne i pozwalają na dokładne odwzorowanie kolorystyki projektów i przejść tonalnych.

Zastosowana technologia sprawia, że nadruki są nie tylko przyjemne w noszeniu, bogate w detale i kolorystykę, ale również bardzo odporne na spieranie.Certyfikaty

 

Do wykonywania nadruków wykorzystujemy farby wodne, które posiadają międzynarodowy certyfikat Oeko-Tex® Standard 100 stosowany w przemyśle tekstylnym, który potwierdza ich bezpieczeństwo nawet w kontakcie ze skórą maluszków.

Certyfikat potwierdza, że farby zostały przebadane przez niezależny instytut badawczy Stowarzyszenia Oeko-Tex® pod kątem ponad 100 parametrów istotnych dla zdrowia i uzyskały pozytywne wyniki. Trzeba pamiętać, że im większy kontakt produktu ze skórą, tym ostrzejsze kryteria musi on spełnić, by uzyskać certyfikat.