Typ: Run-time noticesKomunikat: Undefined index: wishlist_user_idKatalog: /home/users/hosting/public_html/prints.spodlady.com/includes/classPlik: wishlist.phpLinia: 47
WALENTYNKI - 110 pomysłów na romantyczny prezent - Spod Lady
SPOD LADY - RETRO PREZENTY | OD SERCA - UPOMINKI I RZECZY NIECODZIENNE
PACZKOMAT - WYSYŁKA TYLKO 11,90 ZŁ
DARMOWA DOSTAWA DLA KOSZYKA OD 129 zł

WALENTYNKI - 110 pomysłów na romantyczny prezent

O uczucie trzeba dbać i je pielęgnować. Najlepszą okazją do tego są Walentynki. W Spod Lady znajdziesz wiele pomysłów na prezent na Walentynki. Czekoladki, wieczna róża, a może coś z charakterem, jak oryginalny kubek czy koszulka z intrygującym napisem? Sprawdź koniecznie naszą bogatą ofertę! Prezent na Walentynki. Inspirujący, śmieszny a może miłosny? Prezent dla chłopaka lub dziewczyny na walentynki szukaj Spod Lady.
Odkryj 106 pomysłów na walentynki

Zobacz powiązane kategorie

walentynki

Zainspiruj się i znajdź walentynki

 

O uczucie trzeba dbać każdego dnia, jednak w Walentynki można się postarać nieco bardziej. Święto Zakochanych to bardzo ważna data w kalendarzu dla par o krótkim i wieloletnim stażu. W Spod Lady znajdziesz wiele inspiracji na prezent na Walentynki, dla niej i dla niego.

Zacznijmy od klasyki. Czekoladowe serce z truskawkami dla ukochanej, z orzechami dla ukochanego. Chcesz w bardzo słodki sposób wyznać uczucia? Podaruj czekoladowy telegram. Nie zawsze jednak trzeba być wiernym klasyce. Prezentem walentynkowym może być kubek, dobrany do gustu i pasji przyszłego posiadacza. Dla nierozłącznych par polecamy koszulki, w wersji dla niej i dla niego. Doskonałym prezentem na Walentynki są oczywiście poduszki. Prezent szczególnie dla tych, którzy na co dzień są daleko od siebie. Do tematu prezentu walentynkowego można oczywiście podejść z poczuciem humoru. Twoja dziewczyna lub żona lubi rządzić? Podaruj jej kubek w sam raz dla Pani Kierowniczki. Twój chłopak lub mąż zawsze ma ostatnie zdanie? To prawdziwy mistrz ciętej riposty.

W Spod Lady w upominki na Walentynki wkładamy mnóstwo serca i zaangażowania. Nasze upominki docierają bardzo szybko do adresatów. Z okazji tego wyjątkowego święta chcesz sprawić radość swojej drugiej połówce, ale ona mieszka daleko? Wyślij upominek - niespodziankę, prosto do jej drzwi!