Typ: Run-time noticesKomunikat: Undefined index: wishlist_user_idKatalog: /home/users/hosting/public_html/prints.spodlady.com/includes/classPlik: wishlist.phpLinia: 47
Notesy - 20 pomysłów na prezent - Spod Lady
SPOD LADY - RETRO PREZENTY | OD SERCA - UPOMINKI I RZECZY NIECODZIENNE
PACZKOMAT - WYSYŁKA TYLKO 11,90 ZŁ
DARMOWA DOSTAWA DLA KOSZYKA OD 129 zł

Notesy - 20 pomysłów na prezent

Odkryj 21 pomysłów na notesy

Zainspiruj się i znajdź notesy

prezenty Spod Lady

Retro prezenty

Spod Lady świadczy usługi prezentowe dla ludności płci żeńskiej i męskiej.

Nieważne, czy chodzi o prezent na ślub, czy z okazji urodzin, dla mamy czy dla babci, dla przyjaciela, czy szefa warto wybrać upominek jedyny w swoim rodzaju. Kierowniczka z dumą dba i zapewnia, że oryginalne prezenty Spod jej Lady są polskiej produkcji i powstają z najlepszych, ekologicznych materiałów. Czasem śmiesznie, czasem z nutą nostalgii - każdy prezent Spod Lady dobrze dopasowuje się do Twoich oczekiwań.

Od Serca

Polski dizajn od serca

Od Serca to linia ekologicznych tekstyliów dziecięcych, stworzonych pod szyldem marki Spod Lady. Autorskie projekty graficzne, polski kontekst, ekologiczne materiały, pastelowe kolory, miękkie nadruki i retro charakter określają linię Od Serca. Wśród projektów sygnowanych serduszkiem znajdują się bodziaki, śliniaczki, śpiworki, podusie oraz bawełniane woreczki. Produkty Od Serca mogą być świetną propozycją dla osób szukających prezentu na narodziny, prezentu na Chrzest czy na roczek.