Typ: Run-time noticesKomunikat: Undefined index: wishlist_user_idKatalog: /home/users/hosting/public_html/prints.spodlady.com/includes/classPlik: wishlist.phpLinia: 47
Prezent dla automaniaka - 15 pomysłów na prezent - Spod Lady
SPOD LADY - RETRO PREZENTY | OD SERCA - UPOMINKI I RZECZY NIECODZIENNE
PACZKOMAT - WYSYŁKA TYLKO 9,90 ZŁ
DARMOWA DOSTAWA DLA KOSZYKA OD 129 zł

Prezent dla automaniaka - 15 pomysłów na prezent

Z naszymi upominkami dla miłośnika samochodów daleko zajedziesz przy okazji każdych urodzin i imienin! Kubek, koszulka, a może tablica do warsztatu czy garażu. Zajrzyj koniecznie do Spod Lady!
Odkryj 15 pomysłów na prezent dla automaniaka

Zainspiruj się i znajdź prezent dla automaniaka

Prawdziwy miłośnik motoryzacji o samochodach wie wszystko i rozpoznaje je po dźwięku pracy silnika. Kiedy już z okazji urodzin czy imienin uda Ci się wyciągnąć go z garażu, podaruj mu unikatowy prezent dla automaniaka!

W Spod Lady nie mamy co prawda oryginalnych części do Warszawy czy Syreny, ale za to znajdziesz u nas dziesiątki stylowych podarunków, idealnych na upominek dla miłośnika samochodów! Personalizowany kubek, koszulka z nadrukiem, albo ciekawe zestawy upominków – to i wiele więcej pomysłów na prezent automaniaka znajdziesz w ofercie Spod Lady. Nasza specjalność to styl retro. Dużym sentymentem darzymy stare, polskie perły motoryzacji, dlatego masz pewność, że upominek dla miłośnika samochodów jest wykonany z najwyższą dbałością i sercem. Oferujemy tabliczki, magnesy z wizerunkiem kultowych samochodów - doskonały pomysł na prezent dla automaniaka. Zajrzyj do Spod Lady i przypomnij sobie, kiedy to po ulicach szusowały Syrenki, Warszawy albo Maluchy. Pan sprawdzi i wybierze, będzie Pan zadowolony!

Dobry projekt to podstawa, dlatego sami tworzymy nasze wzory nadruków. Wysyłka w Spod Lady działa jak sprawny mechanizm - bez najmniejszego problemu. Podaruj automaniakowi prezent-niespodziankę i skorzystaj z poczty upominkowej. Mieszkasz w Warszawie lub jesteś tu przejazdem? Zapraszamy do naszego saloniku przy Chmielnej.