SPOD LADY - RETRO PREZENTY | OD SERCA - UPOMINKI I RZECZY NIECODZIENNE
SZYBKA WYSYŁKA KURIERSKA TYLKO 11,90 ZŁ
WYSYŁKA GRATIS DLA ZAMÓWIEŃ OD 89 ZŁ Z PŁATNOŚCIĄ ONLINE

prezent dla informatyka

Szukasz czegoś drobnego i zabawnego na prezent dla informatyka? Sprawdź, co przygotowaliśmy specjalnie dla miłośników komputerów. Niebanalne kubki, koszulki z humorystycznym wzorem, to wszystko znajdziesz w Spod Lady. Wystarczy tylko kilka kliknięć.
22 pomysły na prezent dla informatyka

  Zobacz powiązane kategorie

  prezent dla informatyka

  Zainspiruj się i znajdź prezent dla informatyka

  Informatyk ma zawsze ręce pełne roboty. Zarywa noce przed monitorem, sprawdza kody i bazy. Czuwa nad tym, by wszystkie komputery działały bez zarzutu. Dba o to, by maile dochodziły bez opóźnień, a strony internetowe się nie zacinały. Spraw mu radość i podaruj niecodzienny upominek dla informatyka. Jeżeli chcesz obdarować kogoś, kto pała miłością bezgraniczną do komputerów, w Spod Lady znajdziesz pasujący podarek. Sprawdź nasze prezenty dla informatyka.

  Maniakowi komputerowemu na sto procent wpadną w oko kubki i koszulki z ciekawym napisem. Być może przyda mu się pojemna torba na ramię? W pracy przed komputerem potrzebna jest przerwa. Podaruj informatykowi tablicę z oryginalnym wzorem, by miał na czym zawiesić oko! W Spod Lady znajdziesz wiele pomysłów na prezent dla chłopaka informatyka i dziewczyny informatyczki!

  W Spod Lady dbamy o jakość naszych prezentów. Wszystkie upominki wysyłamy szybko i sprawnie, tak by nie tracić ani chwili. Zajrzyj też do naszego sklepiku w Warszawie i wybierz coś ciekawego.