Typ: Run-time noticesKomunikat: Undefined index: wishlist_user_idKatalog: /home/users/hosting/public_html/prints.spodlady.com/includes/classPlik: wishlist.phpLinia: 47
Prezent dla lubiącego gotować - 30 pomysłów na prezent - Spod Lady
SPOD LADY - RETRO PREZENTY | OD SERCA - UPOMINKI I RZECZY NIECODZIENNE
PACZKOMAT - WYSYŁKA TYLKO 11,90 ZŁ
DARMOWA DOSTAWA DLA KOSZYKA OD 129 zł

Prezent dla lubiącego gotować - 30 pomysłów na prezent

Wysmaż wykwintny upominek dla osoby lubiącej gotować prosto Spod Lady! Kucharz z całą pewnością go doceni! Wiele pomysłów i inspiracji na prezent dla Mistrza i Mistrzyni Patelni!
Odkryj 33 pomysły na prezent dla lubiącego gotować

Zobacz powiązane kategorie

prezent dla lubiącego gotować

Zainspiruj się i znajdź prezent dla lubiącego gotować

Kuchnia to dla nich raj na ziemi! Mistrzynie łyżki, mistrzowie patelni, smakosze bardziej i mniej profesjonalni, dla każdego z nich znajdziesz idealny prezent prosto Spod Lady!

Kuchnia to nie tylko ich spełnienie marzeń, to czasem także plac boju. Nie można na niego wejść nieprzygotowanym, dlatego wśród wielu pomysłów na prezent dla kucharza znajdziesz to, co najbardziej niezbędne, czyli fartuch. To nie jedyny upominek dla amatora gotowania, jaki znajdziesz w naszym sklepie. Na wyposażeniu są również koszulki, kubki, poduszki (bo od gotowania też czasem trzeba odpocząć) albo makatki. Słowem wszystko, co może być upominkiem dla osoby lubiącej gotować. Kiedy w kuchni spędza się dużo czasu, ważne jest, żeby stworzyć tam wyjątkowy klimat. Podaruj bliskiemu mistrzowi patelni wyjątkową makatkę, która natychmiast ociepli obraz kuchni w domu bądź mieszkaniu. Obdarowanego tym oryginalnym upominkiem, wprawisz w świetny, radosny nastrój. Może ugotuje Ci coś pysznego?

W Spod Lady sami projektujemy wzory nadruków, tak aby każdy mistrz kuchni czuł się wyjątkowo. Dbamy o każdy detal, dlatego nasze prezenty to zawsze dobry wybór. Chcesz sprawić amatorowi gotowania niezwykłą niespodziankę? Wyślij upominek pocztą upominkową, ogromna radość gwarantowana. Zajrzyj do naszego saloniku w Warszawie i sprawdź nasz asortyment Spod Lady.