Typ: Run-time noticesKomunikat: Undefined index: wishlist_user_idKatalog: /home/users/hosting/public_html/prints.spodlady.com/includes/classPlik: wishlist.phpLinia: 47
Prezent dla majsterkowicza - 9 pomysłów na prezent - Spod Lady
SPOD LADY - RETRO PREZENTY | OD SERCA - UPOMINKI I RZECZY NIECODZIENNE
WYSYŁKA KURIERSKA TYLKO 9,90 ZŁ
DARMOWA DOSTAWA DLA KOSZYKA OD 129 zł

Prezent dla majsterkowicza - 9 pomysłów na prezent

Jeśli masz jeszcze dużo do zrobienia, u nas od ręki masz gotowe upominki dla majsterkowicza! Podziękuj złotej rączce za ważne, remontowe rady. Kubek, notes, a może personalizowana koszulka? Sprawdź co mamy w Spod Lady!
Odkryj 9 pomysłów na prezent dla majsterkowicza

Zainspiruj się i znajdź prezent dla majsterkowicza

Znasz kogoś, kto zawsze chciał zostać wynalazcą i od tamtego czasu wciąż coś robi, majsterkuje, naprawia? Super! Podaruj mu z okazji urodzin czy imienin wyjątkowy upominek dla majsterkowicza, prosto Spod Lady.

Każdy potrzebuje przerwy w pracy. A podczas przerwy, najlepiej jest napić się dobrej herbaty albo kawy. Personalizowany kubek z inspirującym wzorem to dobry pomysł na prezent dla złotej rączki. Po naprawach i usprawnieniach każdemu majsterkowiczowi potrzebny jest odpoczynek, a do tego niezbędna jest wygodna poduszka. Sprawdź nasze zestawy prezentowe, a także koszulki czy płócienne torby. Masz znajomego „złotą rączkę”, który nieraz pomógł Ci przy nagłych awariach w domu? Podziękuj mu, wręczającunikalny upominek dla złotej rączki! A może Twój tata, dziadek czy brat to prawdziwi majsterkowicze? Spraw im radość wybierając prezent urodzinowy czy gwiazdkowy prosto Spod Lady.

Każdy majsterkowicz odznacza się niezwykłą wręcz pomysłowością. Podobnie jest u naszych projektantów, sami tworzymy nadruki. Najlepszy remont, to szybki remont? Oczywiście, tak samo jest z paczkami, które wysyłamy bardzo sprawnie. Zaskocz złotą rączkę prezentem-niespodzianką. Wyślij upominek na prezent. W wolnej chwili odwiedź nas w Warszawie.