Typ: Run-time warningsKomunikat: implode() [function.implode]: Invalid arguments passedKatalog: /home/users/hosting/public_html/prints.spodlady.com/includesPlik: products.user.phpLinia: 4859
Prezent dla młodej pary - 30 pomysłów na prezent - Spod Lady
SPOD LADY - RETRO PREZENTY | OD SERCA - UPOMINKI I RZECZY NIECODZIENNE
PACZKOMAT - WYSYŁKA TYLKO 11,90 ZŁ
DARMOWA DOSTAWA DLA KOSZYKA OD 129 zł

Prezent dla młodej pary - 30 pomysłów na prezent

Dzień ślubu i wesela pamięta się przez całe życie. Szukasz niepowtarzalnego prezentu dla Młodej Pary? Sprawdź, co dla nowożeńców znajdziesz w Spod Lady. Przygotowaliśmy zestawy kubków, poduszek i koszulki z ciekawymi nadrukami. Zajrzyj koniecznie!
Odkryj 34 pomysły na prezent dla młodej pary

Zobacz powiązane kategorie

prezent dla młodej pary

Zainspiruj się i znajdź prezent dla młodej pary

Niech żyją długo i szczęśliwie - tego najczęściej życzymy nowożeńcom. Na nowej drodze życia przyda się im pozytywne nastawienie i kreatywne podejście do wielu spraw. Młodej Parze warto podarować coś, co będzie użyteczne, a z drugiej strony wywoła uśmiech i będzie przywoływało pozytywne wspomnienia z dnia wesela.

W Spod Lady znajdziesz wiele inspiracji na prezent dla Młodej Pary. Młodzi muszą zadbać o wyposażenie kuchni, dlatego przydadzą się im zestawy kubków - każde z nich otrzyma coś dla siebie. Zaprojektowaliśmy także poduszki z możliwością personalizacji - dosnkonały upominek dla nowożeńców. Dla tych, którzy chcą ciekawie zapakować prezent, albo przygotować niezbędniki dla przyszłych małżonków polecamy woreczki z nietuzinkowymi wzorami, jest to dobry pomysł na prezent na wieczór panieński i kawalerski. W ofercie Spod Lady znajdują się także koszulki z oryginalnymi nadrukami. Wybierz wyjątkowy prezent dla Młodej Pary!

Spod Lady do każdego projektu podchodzi z wielkim zaangażowaniem. Sami tworzymy wzory nadruków. Wybrany przez Ciebie prezent wysyłamy bardzo szybko i sprawnie. Jeżeli chcesz sprawić Młodej Parze niespodziankę, możesz wysłać podarek bezpośrednio do nich. Sprawdź, jak działa nasza poczta upominkowa. Zapraszamy także do naszego saloniku w Warszawie!