Typ: Run-time warningsKomunikat: implode() [function.implode]: Invalid arguments passedKatalog: /home/users/hosting/public_html/prints.spodlady.com/includesPlik: products.user.phpLinia: 4856
Prezent dla pary w wolnym związku - 12 pomysłów na prezent - Spod Lady
SPOD LADY - RETRO PREZENTY | OD SERCA - UPOMINKI I RZECZY NIECODZIENNE
PACZKOMAT - WYSYŁKA TYLKO 9,90 ZŁ
DARMOWA DOSTAWA DLA KOSZYKA OD 129 zł

Prezent dla pary w wolnym związku - 12 pomysłów na prezent

Szukasz prezentu dla pary w wolnym związku? Idealnie trafiłeś. Zespół Spod Lady przygotował prezenty ze szczyptą humoru stworzone właśnie dla takich par. Wyjątkowy kubek, koszulka z oryginalnym nadrukiem, a może poduszka? Sprawdź bogaty asortyment Spod Lady!
Odkryj 12 pomysłów na prezent dla pary w wolnym związku

Zobacz powiązane kategorie

prezent dla pary w wolnym związku

Zainspiruj się i znajdź prezent dla pary w wolnym związku

Najważniejsza jest miłość i tylko ona się liczy. To czy związek jest udany, zależy przede wszystkim od uczucia i wzajemnej relacji. Dla tych, którzy żyją w wolnym związku i nie są potrzebne im formalności, przygotowaliśmy specjalne upominki - z nutą humoru.

Kubki barowe Konkubent i Konkubina - to pomysł na prezent dla pary w wolnym związku, która ma dystans do życia. Przygotowaliśmy wiele innych kubków, które podkreślą charakter obu stron. Dla miłośników przytulania polecamy poduszki z oryginalnymi nadrukami, w sam raz na popołudniową drzemkę. Parze w wolnym związku z całą pewnością spodobają się także charakterne koszulki. Koszulka Pani Kierowniczka sprawdza się doskonale.

Spod Lady ceni sobie kreatywność, dlatego wzory na nadruki tworzymy sami. Prezenty wysyłamy tak, aby dotarły do Ciebie najszybciej, jak to możliwe. Chcesz sprawić komuś niespodziankę na odległość? Skorzystaj z możliwości wyłania podarku za pomocą poczty upominkowej. Mieszkasz w Stolicy? Zajrzyj do naszego saloniku, zapraszamy!