Typ: Run-time noticesKomunikat: Undefined index: wishlist_user_idKatalog: /home/users/hosting/public_html/prints.spodlady.com/includes/classPlik: wishlist.phpLinia: 47
Prezent na Dzień Chłopaka - 240 pomysłów na prezent - Spod Lady
SPOD LADY - RETRO PREZENTY | OD SERCA - UPOMINKI I RZECZY NIECODZIENNE
PACZKOMAT - WYSYŁKA TYLKO 9,90 ZŁ
DARMOWA DOSTAWA DLA KOSZYKA OD 129 zł

Prezent na Dzień Chłopaka - 240 pomysłów na prezent

Szukasz pomysłu na Dzień Chłopka w firmie? Pani Kierowniczka przypomina: w Spod Lady znajdziesz wiele pomysłów na prezent na Dzień Chłopaka. Oryginalny kubek, wyjątkowa koszulka, a może trochę słodkości? Podaruj sympatyczny upominek i spraw radość w tym szczególnym dniu. Zajrzyj do Spod Lady!
Odkryj 235 pomysłów na prezent na dzień chłopaka

Zobacz powiązane kategorie

prezent na dzień chłopaka

Zainspiruj się i znajdź prezent na dzień chłopaka

Prezent na dzień chłopaka. Oryginalna koszulka.Każda dobra dziewczyna pamięta, że we wrześniu wszyscy chłopacy, ci mniejsi i więksi obchodzą swoje święto. Płeć mniej piękna także uwielbia upominki! W Dniu Chłopaka spraw radość, obdarowując prezentem prosto Spod Lady.

Oryginalny prezent na Dzień Chłopaka

 

Dla chłopaków majsterkowiczów, wędkarzy, żeglarzy czy obieżyświatów, dla każdego nasza Pani Kierowniczka przygotowała coś specjalnego. Podaruj personalizowany kubek w sam raz na prezent z okazji Dnia Chłopaka. Twój chłopak ma wyjątkowy charakter i uwielbiasz jego poczucie humoru? Z całą pewnością będzie zadowolony z koszulki z oryginalnym nadrukiem. Dla mistrzów patelni polecamy gorąco fartuchy (tak, tak w wersji męskiej). Dzień Chłopaka warto obchodzić także w pracy. Magnesy i podkładki pod kubek są doskonałe na firmowe świętowanie.

 

 

 

 Świętuj Dzień Chłopaka bez względu na wiek

 

 

 

Dzień Chłopaka należy celebrować bez względu na wiek. Mąż, tata, teść czy dziadek - ci dorośli już chłopacy także ucieszą się z upominku Spod Lady. W Spod Lady stawiamy na oryginalność i kreatywność. Wszystkie wzory tworzymy sami, dlatego wręczając nasz prezent masz pewność, że obdarowana osoba będzie zadowolona z upominku. Chcesz sprawić chłopakowi radość na odległość? Za pomocą naszej poczty upominkowej wyślij do niego prezent-niespodziankę.