Typ: Run-time noticesKomunikat: Undefined index: wishlist_user_idKatalog: /home/users/hosting/public_html/prints.spodlady.com/includes/classPlik: wishlist.phpLinia: 47
Prezent na Dzień Dziadka - 150 pomysłów na prezent - Spod Lady
SPOD LADY - RETRO PREZENTY | OD SERCA - UPOMINKI I RZECZY NIECODZIENNE
PACZKOMAT - WYSYŁKA TYLKO 9,90 ZŁ
DARMOWA DOSTAWA DLA KOSZYKA OD 129 zł

Prezent na Dzień Dziadka - 150 pomysłów na prezent

Podaruj sympatyczny i utrzymany w retro klimacie w prezent na Dzień Dziadka. W Spod Lady znajdziesz wiele inspiracji i ciekawych pomysłów na upominek dla dziadka. Kubek, notes, poduszka, a może zestaw dla majsterkowicza czy wędkarza? Sprawdź, co przygotowaliśmy na Dzień Dziadka!
Odkryj 146 pomysłów na prezent na dzień dziadka

Zobacz powiązane kategorie

prezent na dzień dziadka

Zainspiruj się i znajdź prezent na dzień dziadka

Z dziadkiem nigdy nie jest nudno: śmieszne opowieści, nauka majsterkowania i jazdy na rowerze, wspólne spacery i grzybobranie. Z dziadkiem czas zawsze szybko płynie. W Spod Lady przygotowaliśmy prezenty na Dzień Dziadka.

Podaruj dziadkowi personalizowany kubek. Jesteśmy pewni, że kawę będzie pił tylko w nim. Możesz podarować też koszulkę z oryginalnym nadrukiem. Dziadek najlepiej zna się na wędkowaniu, doskonale wie, jak zająć się działką. Na upominek na Dzień Dziadka podaruj prezent dostosowany do pasji i zainteresowań, może notes dla działkowca czy majsterkowicza. Twój dziadek uwielbia wspominać? Podaruj mu prezent w klimacie retro. Po całym dniu spędzonym z wnukami potrzebna jest przerwa, a może nawet popołudniowa drzemka. Polecamy nasze wyjątkowo wygodne poduszki! Dla świeżo upieczonych dziadków w Spod Lady znajdzie się coś specjalnego!

Kupując w Spod Lady masz gwarancję, że obdarowujesz kogoś oryginalnym prezentem. Nad tym czuwają nasi projektanci. Każdy prezent wysyłamy bardzo szybko. Upominek na Dzień Dziadka musi dotrzeć na czas. Skorzystaj z poczty upominkowej i wyślij prezent bezpośrednio do dziadka. Daj się zainspirować i kup wyjątkowy prezent na Dzień Dziadka.