SPOD LADY - RETRO PREZENTY | OD SERCA - UPOMINKI I RZECZY NIECODZIENNE
WYSYŁKA KURIERSKA TYLKO 11,90 ZŁ
WYSYŁKA GRATIS DLA ZAMÓWIEŃ OD 89 ZŁ Z PŁATNOŚCIĄ ONLINE

prezent na odejście z pracy

Umil komuś odejście z pracy i podaruj prezent na pożegnanie. Spraw, aby ta chwila dla byłego współpracownika nie wiązała się tylko z negatywnymi emocjami. Ciekawy i sympatyczny prezent na odchodne znajdziesz w Spod Lady. Zaskocz niebanalnym prezentem!
16 pomysłów na prezent na odejście z pracy

  Zobacz powiązane kategorie

  prezent na odejście z pracy

  Zainspiruj się i znajdź prezent na odejście z pracy

  Odejście z pracy bywa bardzo emocjonujące. Dla jednych jest smutnym przeżyciem, innym otwiera drogę do kariery. Podaruj osobie odchodzącej z pracy prezent, który przypomni jej o dawnym stanowisku, a także koleżankach i kolegach z pracy.

  Prezent na pożegnanie w pracy powinien przede wszystkim być oryginalny. Koniecznie musi zawierać w sobie szczyptę humoru. Kubek z ciekawym napisem, by przy piciu kawy można było przypomnieć sobie o porannych biurowych plotkach. Poduszka w sam raz na zasłużoną chwilę przerwy. Takie prezenty na sto procent przypadną do gustu osobie odchodzącej z pracy. Warto tę ciężką chwilę nieco osłodzić, w bogatym asortymencie Spod Lady znajdziesz wiele słodkości, w tym zestawy z czekoladą do picia czy cukierki irysy, przywołujące smak dzieciństwa - w sam raz na upominek na odchodne. Pożegnanie w pracy z okazji przejścia na emeryturę to także dobra okazja do obdarowania prezentem Spod Lady. Jesteś szefem i chcesz podziękować pracownikowi za dotychcasową współpracę? Zajrzyj do nas koniecznie.

  Cenimy sobie oryginalne podejście i doceniamy kreatywne pomysły, dlatego sami projektujemy nasze nadruki. Prezent na odejście z pracy musi dojść na czas, my wysyłamy upominki bardzo sprawnie. Mieszkasz w Warszawie? Zajrzyj do naszego saloniku przy ulicy Chmielnej. Zapraszamy.