Typ: Run-time noticesKomunikat: Undefined index: wishlist_user_idKatalog: /home/users/hosting/public_html/prints.spodlady.com/includes/classPlik: wishlist.phpLinia: 47
Prezent na odejście z pracy - 13 pomysłów na prezent - Spod Lady
SPOD LADY - RETRO PREZENTY | OD SERCA - UPOMINKI I RZECZY NIECODZIENNE
PACZKOMAT - WYSYŁKA TYLKO 9,90 ZŁ
DARMOWA DOSTAWA DLA KOSZYKA OD 129 zł

Prezent na odejście z pracy - 13 pomysłów na prezent

Umil komuś odejście z pracy i podaruj prezent na pożegnanie. Spraw, aby ta chwila dla byłego współpracownika nie wiązała się tylko z negatywnymi emocjami. Ciekawy i sympatyczny prezent na odchodne znajdziesz w Spod Lady. Zaskocz niebanalnym prezentem!
Odkryj 13 pomysłów na prezent na odejście z pracy

Zobacz powiązane kategorie

prezent na odejście z pracy

Zainspiruj się i znajdź prezent na odejście z pracy

Odejście z pracy bywa bardzo emocjonujące. Dla jednych jest smutnym przeżyciem, innym otwiera drogę do kariery. Podaruj osobie odchodzącej z pracy prezent, który przypomni jej o dawnym stanowisku, a także koleżankach i kolegach z pracy.

Prezent na pożegnanie w pracy powinien przede wszystkim być oryginalny. Koniecznie musi zawierać w sobie szczyptę humoru. Kubek z ciekawym napisem, by przy piciu kawy można było przypomnieć sobie o porannych biurowych plotkach. Poduszka w sam raz na zasłużoną chwilę przerwy. Takie prezenty na sto procent przypadną do gustu osobie odchodzącej z pracy. Warto tę ciężką chwilę nieco osłodzić, w bogatym asortymencie Spod Lady znajdziesz wiele słodkości, w tym zestawy z czekoladą do picia czy cukierki irysy, przywołujące smak dzieciństwa - w sam raz na upominek na odchodne. Pożegnanie w pracy z okazji przejścia na emeryturę to także dobra okazja do obdarowania prezentem Spod Lady. Jesteś szefem i chcesz podziękować pracownikowi za dotychcasową współpracę? Zajrzyj do nas koniecznie.

Cenimy sobie oryginalne podejście i doceniamy kreatywne pomysły, dlatego sami projektujemy nasze nadruki. Prezent na odejście z pracy musi dojść na czas, my wysyłamy upominki bardzo sprawnie. Mieszkasz w Warszawie? Zajrzyj do naszego saloniku przy ulicy Chmielnej. Zapraszamy.