SPOD LADY - RETRO PREZENTY | OD SERCA - UPOMINKI I RZECZY NIECODZIENNE
SZYBKA WYSYŁKA KURIERSKA TYLKO 11,90 ZŁ
WYSYŁKA GRATIS DLA ZAMÓWIEŃ OD 119 ZŁ Z PŁATNOŚCIĄ ONLINE

prezent na wieczór panieński / kawalerski

Pozwól przyszłej Parze Młodej chociaż na chwilę zapomnieć o przygotowaniach i wielu sprawach do załatwienia przed ślubem. Z okazji wieczoru panieńskiego i kawalerskiego podaruj im wyjątkowe prezenty prosto Spod Lady. Niech z uśmiechem na twarzy wspominają ostatnie chwile stanu wolnego!
14 pomysłów na prezent na wieczór panieński / kawalerski

  Zobacz powiązane kategorie

  prezent na wieczór panieński / kawalerski

  Zainspiruj się i znajdź prezent na wieczór panieński / kawalerski

  Kiedy do ślubu i wesela wszystko już gotowe, goście są zaproszeni, a ślubny wianek zamówiony, pora na organizację wieczoru panieńskiego i kawalerskiego. Przyszła Para Moda może odetchnąć z ulgą, tym najczęściej zajmują się przyjaciele i świadkowie. W Spod Lady przygotowaliśmy prezenty specjalnie na tę okazję.

  Prezent na wieczór panieński i kawalerski musi być niezapomniany. W naszym sklepie znajdziesz wiele inspiracji i pomysłów na upominek w klimacie retro. Zabawne kubki z humorystycznym wzorem to zawsze dobry prezent na wieczór panieński i kawalerski. Przyszłej Parze Młodej w tym stresującym czasie przyda się nieco oderwania i upominków poprawiających humor. Podaruj przyszłej pannie młodej lub panu młodemu intrygującą tablicę i magnes. Przed hucznym weselem trzeba wypocząć, a najlepiej uciąć sobie drzemkę na naszej miękkiej poduszce. Te i wiele innych pomysłów na upominek na wieczór panieński i kawalerski znajdziesz w Spod Lady. Młodzi cenią sobie kreatywność i pomysłowość?

  Prezent Spod Lady to doskonały wybór, gdyż sami projektujemy wzory naszych nadruków. Wieczór panieński i kawalerski już niebawem? Bez obaw. Wszystkie upominki wysyłamy bardzo szybko i sprawnie. Jeżeli nie możesz uczestniczyć w zabawie, wyślij podarunek naszą pocztą upominkową. Zajrzyj koniecznie do Spod Lady!