SPOD LADY - RETRO PREZENTY | OD SERCA - UPOMINKI I RZECZY NIECODZIENNE
SZYBKA WYSYŁKA KURIERSKA TYLKO 11,90 ZŁ
WYSYŁKA GRATIS DLA ZAMÓWIEŃ OD 89 ZŁ Z PŁATNOŚCIĄ ONLINE

prezent dla dziadka

Wybierz wyjątkowy prezent dla dziadka! Wesołe jest życie staruszka, a odpowiednią dawkę wesołości, znajdziesz w naszych upominkach. Zajrzyj do Spod Lady!
167 pomysłów na prezent dla dziadka

Zobacz powiązane kategorie

prezent dla dziadka

Zainspiruj się i znajdź prezent dla dziadka

Poduszka na prezent dla dziadka.Dziadek to prawdziwa skarbnica wiedzy. To on pokazywał jak wędkować czy majsterkować. Czasami to właśnie dziadek uczył jeździć na rowerze! Bycie dziadkiem nie jest łatwe, ale od czego ma się tak wspaniałych wnuków? Każda okazja jest dobra, by podarować specjalny upominek dla dziadka!

 

Prezent dla dziadka hobbysty

 

W Spod Lady znajdziesz dziesiątki podarunków dla majsterkowiczów, wędkarzy, zapalonych działkowców i wielu innych. Z całą pewnością wybierzesz najlepszy prezent dla dziadka i razem z nim podarujesz niezapomniane chwile radości! Jeśli Twój dziadek to niezły aparat, to możesz obdarować go czymś nietypowym. U nas znajdziesz świetne pomysły na prezent, czasem na poważnie, czasem nieco mniej.

 

 

Pomysł na prezent dla dziadka. Oryginalny kubek dla dziadka.

 

Sympatyczny prezent dla dziadka, także bez okazji

 

Koniecznie pamietaj o prezentach na Dniu Dziadka! Koszulki z nadrukiem, fartuchy kuchenne albo kubki, zawsze działają i wywołują szeroki uśmiech na twarzy obdarowanego. Twój dziadek z pewnością jest dla Ciebie wyjątkowy, więc podobnie wyjątkowy powinien być prezent. Oferujemy mnóstwo personalizowanych upominków, odpowiednich na każdą okazję, albo i bez okazji! Po wyjątkowy upominek dla dziadka zajrzyj do Spod Lady! Zespół Spod Lady czuwa nad tym, aby wszystkie prezenty były doskonałe w każdym calu. Cenimy i wspieramy polskie projekty. Jeżeli mieszkasz daleko od swojego dziadka, skorzystaj z naszej poczty upominkowej.