PREZENT DLA DZIECKA

Wyjątkowe, wykonane z sercem prezenty dla dziecka! Poduszki, bodziaki czy ubranka – zaprojektowane i stworzone z miłości do dzieci. Prezent dla noworodka czy na babyshower. Sprawdź nasze bodziaki, podusie, woreczki.
znaleziono 116 produktów dla PREZENT DLA DZIECKA

PREZENT DLA DZIECKA

Przywitaj malucha na świecie, świętuj jego pierwsze i kolejne urodziny, wybierając upominek od serca stworzony przez zespół Spod Lady. Przygotowaliśmy wiele ciekawych wzorów, doskonale pasujących na prezent dla dziecka. W Spod Lady znajdziesz pomysł na prezent dla dziewczynek i chłopców!

Zaprojektowane przez naszych artystów, wykonane w Polsce z atestowanych materiałów bodziaki czy poduszki, to praktyczny i stylowy upominek dla dziecka. Jeśli chcesz sprawić radość maluszkowi i przy okazji pomóc nieco świeżo upieczonym rodzicom, wybierz coś oryginalnego z oferty Spod Lady. Na czwarte, czy też piąte urodziny, świetnym upominkiem dla dziecka będzie książka. Przedstaw szkrabowi Koziołka Matołka albo Małpkę Fiki-Miki – niech Twój prezent dla dziecka nie będzie kolejną plastikową zabawką, którą po chwili rzuca się w kąt. Razem z wyjątkowym upominkiem, podaruj też piękne historie i wesołe wspomnienia, do których można wracać po długich latach. Spod Lady to też dziesiątki personalizowanych prezentów dla dziecka, które to Ty czynisz wyjątkowymi i od Ciebie zależy, jak będą ostatecznie wyglądały. Urocze bodziaki czy podusie dla maluchów, cieszące oko i praktyczne prezenty dla dziewczynki i chłopca, od ręki znajdziesz w Spod Lady.

W Spod Lady dbamy o to, żeby każde zamówienie zostało wysłane bardzo szybko i sprawnie. Dbamy o najmniejszy detal, bo w każdy prezent wkładamy mnóstwo serca.