SPOD LADY - RETRO PREZENTY | OD SERCA - UPOMINKI I RZECZY NIECODZIENNE
SZYBKA WYSYŁKA KURIERSKA TYLKO 11,90 ZŁ
WYSYŁKA GRATIS DLA ZAMÓWIEŃ OD 119 ZŁ Z PŁATNOŚCIĄ ONLINE

prezent dla nauczyciela

Drobny prezentami dla nauczyciela w klimacie retro. Spraw, że podziękowania dla nauczyciela będą kreatywne i niecodzienne. Upominek dla nauczyciela Spod Lady sprawdzi się jako prezent na zakończenie roku i jako prezent na Dzień Nauczyciela. Sprawdź, jakie upominki przygotowaliśmy specjalnie na tę okazję!
70 pomysłów na prezent dla nauczyciela

Zobacz powiązane kategorie

prezent dla nauczyciela

Zainspiruj się i znajdź prezent dla nauczyciela

Dobry nauczyciel potrafi zaciekawić nauką. Nawet zadania domowe nie są wtedy pracochłonnym obowiązkiem. Nauczyciel z powołania wie, jak przekazywać wiedzę i inspirować do samodzielnego poszerzania horyzontów. Swojemu nauczycielowi, wychowawcy podaruj wyjątkowy prezent, podziękuj mu za jego pracę. Zbliża się Dzień Nauczyciela lub zakończenie roku szkolnego. Sprawdź, co na te i inne okazje znajdziesz w Spod Lady.

Możesz do tematu podejść standardowo i wybrać różę, ale nie taką zwykłą, bo wieczną. Każdemu nauczycielowi przyda się także notes! Jako klasa możecie przygotować coś wyjątkowego. Sprawdźcie, jak niezwykle wygląda drzewko do podpisywania. Najlepszy pomysł na prezent dla nauczyciela na zakończenie szkoły!

Zespół Spod Lady czuwa nad tym, żeby wszystkie prezenty były starannie wykonane. Cenimy kreatywność i pomysłowość, dlatego sami projektujemy wzory nadruków. Dbamy o to, żeby wybrany upominek dotarł jak najszybciej do adresata. Prezenty Spod Lady - koniecznie zajrzyj!