Typ: Run-time noticesKomunikat: Undefined index: wishlist_user_idKatalog: /home/users/hosting/public_html/prints.spodlady.com/includes/classPlik: wishlist.phpLinia: 47
Prezent dla Nauczyciela - 80 pomysłów na prezent - Spod Lady
SPOD LADY - RETRO PREZENTY | OD SERCA - UPOMINKI I RZECZY NIECODZIENNE
PACZKOMAT - WYSYŁKA TYLKO 11,90 ZŁ
DARMOWA DOSTAWA DLA KOSZYKA OD 129 zł

Prezent dla Nauczyciela - 80 pomysłów na prezent

Drobny prezentami dla nauczyciela w klimacie retro. Spraw, że podziękowania dla nauczyciela będą kreatywne i niecodzienne. Upominek dla nauczyciela Spod Lady sprawdzi się jako prezent na zakończenie roku i jako prezent na Dzień Nauczyciela. Sprawdź, jakie upominki przygotowaliśmy specjalnie na tę okazję!
Odkryj 81 pomysłów na prezent dla nauczyciela

Zobacz powiązane kategorie

prezent dla nauczyciela

Zainspiruj się i znajdź prezent dla nauczyciela

Dobry nauczyciel potrafi zaciekawić nauką. Nawet zadania domowe nie są wtedy pracochłonnym obowiązkiem. Nauczyciel z powołania wie, jak przekazywać wiedzę i inspirować do samodzielnego poszerzania horyzontów. Swojemu nauczycielowi, wychowawcy podaruj wyjątkowy prezent, podziękuj mu za jego pracę. Zbliża się Dzień Nauczyciela lub zakończenie roku szkolnego. Sprawdź, co na te i inne okazje znajdziesz w Spod Lady. 

Co można podarować Nauczycielce? Szukasz pomysłów na prezen na Dzień Nauczyciela lub na zakończenie roku? Zobacz pięć ulubionych prezentów naszych Klientów 

  1. Czekoladki personalizowane dla nauczycielki "Chodzący ideał" - naszym zdaniem niejedna nauczycielka mogłaby dostać medal z napisem "Chodzący ideał" a co jeśli jeszcze to dodatkowo osłodzić - mini zestawem słodkich czekoladek. Smacznie i miło! 
  2. Zestaw prezentowy dla Nauczycielki obowiązkowo zawierać musi herbatą. Nasz zestaw zawiera herbatę "Długa chwila ciszy" dla ogłuszonych ciągłym hałasem nauczycielek na cichą, spokojną przerwę. Naprawdę nauczyciele zasługują na te perzerwy!
  3. Róza z zawieszką "Podziękowania dla Nauczycielki" - każdy wie, że cięte kwiaty więdną ale nie nasza wieczna róża, która cieszyć będzie swoim pięknem nauczycielkę conajmniej rok. Zestaw jest malutki ale rozczula swoją urodą. Co Państwo na takie podziękowanie na Dzień Nauczyciela?
  4. Torba personalizowana dla Nauczycielki może przekazać to co sami chcecie... może to że jest zapracowana i zaangażowna, wyjątkowa... a może to jak ważna jest dla swojej klasy 
  5. Drobne prezenty dla Nauczycielki - drobny prezent ale wielki uśmiech - zakładka do książki,  ciasteczka, herbata, podkładka lub inny drobiazg mogą być samodzielnym prezentem albo dodatkiem do innego prezentu.
  6. Prezent klasowy z podpisami uczniów - to wyjąktkowo osobisty pomysł na prezent dla Nauczycielki czy Nauczyciela. Każde dziecko może podpisać się i nadać prezentowi indywidualny charakter. Obrazek przesyłamy w ramce - podpisujecie i wręczacie!

 

Możesz do tematu podejść standardowo i wybrać różę, ale nie taką zwykłą, bo wieczną. Każdemu nauczycielowi przyda się także notes! Jako klasa możecie przygotować coś wyjątkowego. Sprawdźcie, jak niezwykle wygląda drzewko do podpisywania. Najlepszy pomysł na prezent dla nauczycielki lub nauczyciela na zakończenie szkoły!

 

Nauczyciel ma ważną rolę do wykonania - musi zaciekawić i przekazać wiedzę. Czasami kontroluje i straszy sprawdzianami. Jednak wszystko robi dla dobra ucznia. Nawet wtedy, gdy stawia jedynki. Z okazji Dnia Nauczyciela podaruj prezent prosto Spod Lady.

W ten październikowy dzień największym powodzeniem cieszą się kwiaty. U naszym asortymencie znajdziesz wieczną różę. Czekoladki o też dobry wybór, w sam raz na prezent na Dzień Nauczyciela. Każdy nauczyciel ucieszy się z kubka, w sam raz na gorącą kawę lub herbatę. Sprawdziany, kartkówki, testy, kserówki - do tego potrzeba wyjątkowo pojemnej torby, może takiej z nadrukiem Jesteś u Pani? Po wielu lekcjach i zajęciach dodatkowych konieczna jest chwila przerwy. Najwygodniej wypoczywa się na naszej poduszce ozdobionej ciekawym wzorem. Do przygotowywania planów lekcji, zapisywania uwag potrzebny będzie oryginalny notes. W Spod Lady znajdziesz wiele pomysłów na upominki na Dzień Nauczyciela.

Zespół Spod Lady czuwa nad tym, żeby wszystkie prezenty były starannie wykonane. Cenimy kreatywność i pomysłowość, dlatego sami projektujemy wzory nadruków. Dbamy o to, żeby wybrany upominek dotarł jak najszybciej do adresata. Prezenty Spod Lady - koniecznie zajrzyj!