SPOD LADY - RETRO PREZENTY | OD SERCA - UPOMINKI I RZECZY NIECODZIENNE
PACZKOMAT - WYSYŁKA TYLKO 11,90 ZŁ
DARMOWA DOSTAWA DLA KOSZYKA OD 129 zł

SPOD LADY - o materiałach, których używamy

Jeśli szukasz informacji o naszych tekstyliach dla dzieci, znajdziesz je tutaj.

 

Poduszki, torby, woreczki i fartuszki

Nasze tekstylia wykonane są z wysokiej jakości bawełny o gramaturze między 215 a 265 g/m² (odpowiednia informacja znajduje się w opisie konkretnego produktu). Tkaniny posiadają certyfikaty ”Bezpieczny dla niemowląt“ i “Bezpieczny dla dziecka”, są więc odpowiednie i dla maluchów, i dla dorosłych. Nasza bawełna nie jest “surówką” - została poddana wstępnej obróbce, która sprawia, że materiał jest mniej narażony na kurczenie podczas prania.

Użyty przez nas w woreczkach sznurek również jest w 100% bawełniany, podobnie jak lamówka wykorzystana do produkcji fartuszka.

Wypełnienie poszewek bawełnianych stanowi sztuczny puch (kulka poliestrowa), którego atutem jest odporność na czynniki biologiczne i antyalergiczność. 

 

Koszulki

Koszulki Spod Lady szyte są w Łodzi - stolicy polskiego włókiennictwa. Używamy bawełny wyśmienitej jakości o gramaturze 180 g/m² (modele damskie) i 190 g/m² (modele męskie). Większość koszulek dostępnych w naszym sklepie wykonanych jest ze 100% bawełny, część zaś (tzw. melanże) posiadają domieszkę poliestru (odpowienia informacja znajduje się w opisie konkretnego produktu). Sztuczna domieszka to nic złego - zwiększa wytrzymałość koszulki i jej elastyczność oraz ułatwia konserwację, a przy tym jest niewyczuwalna. Tiszert nadal jest miękki w dotyku i niezwykle miły w noszeniu. Dzianiny użyte do produkcji naszych koszulek posiadają certyfikaty Oeko-Tex Standard 100 (zbadane na obecność substancji szkodliwych), “Przyjazny dla człowieka” i “Bezpieczny dla dziecka”.

Wszystkie koszulki posiadają podwójne przeszycia u dołu i na rękawach. Koszulki męskie mają również potnik, wszyty na całej długości barków.