SPOD LADY - RETRO PREZENTY | OD SERCA - UPOMINKI I RZECZY NIECODZIENNE
SZYBKA WYSYŁKA KURIERSKA TYLKO 11,90 ZŁ
WYSYŁKA GRATIS DLA ZAMÓWIEŃ OD 89 ZŁ Z PŁATNOŚCIĄ ONLINE

WYMIANA

 

WYMIANA TOWARÓW ZAKUPIONYCH W SKLEPIE INTERNETOWYM

 

Dla Waszej wygody zmieniliśmy sposób dokonywania wymiany. Teraz wszystkie wymiany towaru (np. zmiana rozmiaru koszulki) odbywają się poprzez dokonanie zwrotu produktu i samodzielne złożenie zamówienia na nowy towar poprzez nasz sklep internetowy. Wygląda to następująco:

1. dokonujesz zwrotu produktu według wskazówek zawartych na stronie dotyczącej zwrotów - masz na to 60 dni,

2. niezależnie składasz w naszym sklepie nowe zamówienie, kupując produkty, które Cię interesują (np. koszulka w innym rozmiarze).

Dzięki temu nowy produkt jest u Ciebie nawet w ciągu 1 dnia. Pieniądze należne tytułem zwrotu przelewamy bezpośrednio na Twoje konto.

 

Uwaga! Powyższe informacje odnoszą się wyłącznie do zakupów dokonanych w sklepie internetowym. W drugiej części znajdziesz informację na temat wymiany produktów zakupionych w sklepie stacjonarnym (mają one zastosowanie również do odbiorów osobistych).

 

WYMIANA TOWARÓW ZAKUPIONYCH W SKLEPIE STACJONARNYM (w tym ODBIORY OSOBISTE)

Klientom, robiącym zakupy w naszych sklepach stacjonarnych, dajemy takie samo prawo do wymiany towaru w ciągu 60 dni od daty zakupu. Produkt nie może być używany i musi posiadać oryginalne opakowanie. Produkty mogą zostać wymienione tylko tam, gdzie zostały zakupione. Jeśli kupiłeś produkt w naszym sklepie stacjonarnym - tylko tam możesz go wymienić. Jeśli produkt zakupiłeś w sklepie internetowym, nie ma możliwości jego wymiany w sklepie stacjonarnym. Ważne jest miejsce wystawienia dokumentu sprzedaży (faktury lub paragonu).

Skontaktuj się bezpośrednio ze sklepem stacjonarnym, aby sprawdzić czy produkt na który chcesz dokonać wymiany jest aktualnie dostępny. Jeśli np. brakuje danego rozmiaru koszulki, obsługa sklepu postara się go dla Ciebie zamówić.

Pamiętaj! Do wymiany w sklepie stacjonarnym konieczny jest wystawiony tam paragon lub faktura.