SPOD LADY - RETRO PREZENTY | OD SERCA - UPOMINKI I RZECZY NIECODZIENNE
SZYBKA WYSYŁKA KURIERSKA TYLKO 11,90 ZŁ
WYSYŁKA GRATIS DLA ZAMÓWIEŃ OD 119 ZŁ Z PŁATNOŚCIĄ ONLINE

prezent dla blogera

Z blogami jest jak z upominkami dla blogerów. Zawsze muszą być na czasie. Dobrze, że retro zawsze jest w modzie! Zajrzyj do Spod Lady i wybierz prezent!
9 pomysłów na prezent dla blogera

    Zainspiruj się i znajdź prezent dla blogera

    Pisanie bloga to czasochłonne zajęcie. Dlatego oferujemy wyjątkowe prezenty dla blogerów, które jednocześnie są niezwykle stylowe i ułatwiają życie.

    Nieodłącznym elementem życia blogera są duże ilości kawy i herbaty. Presonalizowany kubek idealne wpasuje się zatem w potrzeby obdarowywanego, to jeden z najlepszych upominków dla blogera, jaki można podarować na urodziny, imieniny bądź Święta. Godziny spędzane przed komputerem wymagają też odpowiedniej pozycji pisania. Tutaj jako upominek świetnie sprawdzi się wygodna poduszka, z możliwością personalizacji, co uczyni ją jedyną w swoim rodzaju. Pisząc bloga, ma się też niestety mniej czasu na zwykłe domowe czynności, dlatego ciekawym pomysłem na prezent dla blogera może być fartuch do kuchni, który ułatwia utrzymanie porządku w samej kuchni i na ubraniach. Ograniczamy problem z porannym wyborem ubrań. Kiedy obdarowany założy specjalną koszulkę do blogowania, wiadomo, że pod żadnym pozorem nie wolno mu przeszkadzać. Nie zapominamy o prezentach dla copywriterów, tekściarzy i wszystkich pracujących ze słowem pisanym. Te i dziesiątki innych pomysłów na upominki, znajdziesz w naszym sklepie, prosto Spod Lady!

    Podczas pisania liczy się oryginalność i polot! My także kierujemy się tymi wyznacznikami i sami projektujemy nasze wzory. Niekiedy tekst musi powstać w krótkim czasie, u nas paczki wysyłane są zawsze jak najszybciej. Zaskocz blogera i copywritera podczas pisania i wyślij mu prezent-niespodziankę bezpośrednio do jego domu. Zapraszamy do naszego saloniku wystawowego w samej Stolicy.