SPOD LADY - RETRO PREZENTY | OD SERCA - UPOMINKI I RZECZY NIECODZIENNE
SZYBKA WYSYŁKA KURIERSKA TYLKO 11,90 ZŁ
WYSYŁKA GRATIS DLA ZAMÓWIEŃ OD 89 ZŁ Z PŁATNOŚCIĄ ONLINE

prezent dla podróżnika

Żeby znaleźć unikatowe upominki dla podróżnika w naszym sklepie, nie musisz wychodzić z domu. Załatw wszystko online i ruszaj w drogę!
23 pomysły na prezent dla podróżnika

    Zainspiruj się i znajdź prezent dla podróżnika

    Są tacy, którym ciężko usiedzieć w miejscu. Ciągle marzą o nowych wyprawach i odkryciach. Podaruj im na drogę wyjątkowy prezent dla podróżnika, nie tylko na pamiątkę.

    Oryginalny notes pozwala rozsądnie zaplanować całą podróż. Dzięki niemu można stworzyć najlepszą pamiątkę z każdej podróży. Najlepszą, bo spisaną własną ręką. Innym pomysłem na prezent dla podróżnika może być personalizowany kubek. Poznawanie różnych dań i napojów to jedna z przyjemności podróży. Z dalekiej wyprawy można przywieźć aromatyczną herbatę czy kawę i po powrocie cieszyć się ich smakiem. Kiepsko by się podróżowało w niewygodnych ubraniach. Unikatowe koszulki z nadrukiem świetnie nadadzą się jako upominek dla podróżnika na najbliższe urodziny albo imieniny, czy Święta.

    Prezent dla obieżyświata musi mieć to coś i w Spod Lady o tym wiemy. Sami projektujemy nadruki, przez co każdy upominek jest wyjątkowy. By zdrążyć przed następną wyprawą, każdy podarek wysyłamy bardzo szybko i sprawnie. Chcesz sprawić podróżnikowi niespodziankę? Wyślij upominek bezpośrednio do niego!