SPOD LADY - RETRO PREZENTY | OD SERCA - UPOMINKI I RZECZY NIECODZIENNE
WYSYŁKA KURIERSKA TYLKO 11,90 ZŁ
WYSYŁKA GRATIS DLA ZAMÓWIEŃ OD 89 ZŁ Z PŁATNOŚCIĄ ONLINE

prezent na awans

Pogratuluj komuś awansu w nietuzinkowy sposób! Podaruj prezent z okazji awansu i wspólnie ciesz się z zawodowo docenionym. Wyjątkowe kubki, poduszki z nadrukiem, przepyszne słodycze - te i wiele innych pomysłów na prezent na awans znajdziesz w Spod Lady.
22 pomysły na prezent na awans

  Zobacz powiązane kategorie

  prezent na awans

  Zainspiruj się i znajdź prezent na awans

  Awans w pracy trzeba uczcić. Chcesz komuś pogratulować i wspólnie z nim świętować sukces zawodowy? Sprawdź, jakie prezenty z okazji awansu znajdziesz w Spod Lady.

  Po latach starań, wielu zakończonych sukcesem projektach należy się awans. Podaruj z tej okazji kubek z adekwatnym nadrukiem. Do kompletu polecamy nieco słodkości, czekolady i cukierki irysy. Po wielkiej pracy pora na zasłużony odpoczynek, poduszka z nadrukiem Ważna szycha będzie doskonała. Te i wiele innych pomysłów na prezent na awans znajdziesz w Spod Lady.

  Gratulując komuś awansu, można wykazać się pomysłowością. Czy wiesz, że w Spod Lady sami projektujemy wzory? Wszystkie upominki wysyłamy bardzo sprawnie - prezent z okazji awansu nie może przecież czekać. Dla tych, którzy sami nie mogą wręcz prezentu z okazji awansu, polecamy naszą pocztę upominkową. Kup coś wyjątkowego w Spod Lady.