Typ: Run-time noticesKomunikat: Undefined index: wishlist_user_idKatalog: /home/users/hosting/public_html/prints.spodlady.com/includes/classPlik: wishlist.phpLinia: 47
Prezent dla Babci - 150 pomysłów na sympatyczny prezent - Spod Lady
SPOD LADY - RETRO PREZENTY | OD SERCA - UPOMINKI I RZECZY NIECODZIENNE
PACZKOMAT - WYSYŁKA TYLKO 9,90 ZŁ
DARMOWA DOSTAWA DLA KOSZYKA OD 129 zł

Prezent dla Babci - 150 pomysłów na sympatyczny prezent

Podaruj od serca najpiękniejszy prezent dla babci! Z okazji urodzin, dnia babci czy na święta. Nostalgiczne, sympatyczne z nutką humoru prezenty dla babci. Kubek z imieniem to jeden z najczęściej poszukiwanych pomysłów na prezent dla babci, ale lepiej poszukaj w naszej ofercie zestawu prezentowego gotowego do wręczenia.
Odkryj 152 pomysły na prezent dla babci

Zobacz powiązane kategorie

prezent dla babci

Zainspiruj się i znajdź prezent dla babci

prezenty Spod Lady

Prawda jest taka że myślimy często, że nasza Babcia to najlepsza babcia na świecie. Ba! Nawet często kupujemy kubek dla Babci z takim hasłem. To na pewno dla niej miłe. Ale można wyrazić te sam uczucia trochę bardziej zniuansowanym przekazem, nawet z lekkim przymrużeniem oka ;) W popularnym wyobrażeniu Babcia wiadomo, że lubi gotować, sprzątać i szydełkować - dla Babci które mają takie "hobby" można dać na prezent fartuszek albo makatkę. Świeżo upieczona babcia może ucieszyć się jeśli mały wnuczek założy w Dzień Babci bodziaka z pozytywnym dla niej przekazem.

Pamiętajmy, że babcia to także mama. Można poszukać u nas także inspiracji na prezent dla mamy, która jest już babcią.

Słodkości dla Babci 

Przy każdej okazji możemy darować babci jakieś słodkie frykasy. Szczególnie dzień babci powinien skłaniać nas do tego aby Babcię rozpieścić słodyczą. Dlatego w prezencie na Dzień Babci zdecydowanie rekomendujemy aby zaopatrzyć się w czekoladki, pralinki, ciasteczka a może nawet słodki likier kawowy.

Prezent dla Babci od wnuków

Pomyśl o poduszce z naturalnej bawełny, która będzie pięknie prezentować się na babcinej kanapie a ozdabiać ją będą imiona ukochanych wnuków. Przyjemna myśl? Jeśli tak, to sprawdź propozycje personalizowanych poduszek dla Babci A może personalizowany plakat lub tabliczka jako upominek dla Babci? W kilku naszych pomysłach prezentowych znajdziesz możliwość samodzielnego narysowania przez dziecko swojego rysunku na poduszce lub plakacie. To będzie naprawdę kreatywny i wzruszający prezent dla Babci od wnuczków.

Prezent dla Babci z alkoholem

Likier lub winko dla Babci oczywiście tylko dla zdrowotności ;) Sympatycznie słodkim procentom będzie w zestawie z ciasteczkami lub innymi słodkościami. Taki aromatyczny prezent z alkoholem dla Babci na pewno ją ucieszy, orzeźwi i rozweseli.

Wieczna róża - czyli nigdy nie więdnące kwiaty dla Babci

Kwiaty mogą wnieść barwy i powiew świeżości do domu Babci ale także ubarwią i wniosą duch optymizmu jej cały Dzień Babci

Kubek dla Babci

Spraw, aby chwila porannej herbaty lub kawy (lub herbaty) babci była nieco bardziej wyjątkowa dzięki kubkowi zaprojektowanemu specjalnie dla niej. To prawda, że współczesne Babcie także są zabiegane ale tym bardziej warto aby ta chwila przypomniała o tym co najważniejsze czyli bliskości rodziny. A kiedy już Babcia wyruszy na zakupy może zabrać ze sobą jedną z wielu toreb Spod Lady - znajdziesz u nas wiele wzorów zaprojektowanych specjalnie dla Babci i uszytych w Polsce.

A co dla Babci na imieniny?

Może obchodzenie imienin jest nieco staromodne, ale któż ma większe prawo do bycia staromodnym niż Babcia. Z takiej okazji proponujemy jeden z wielu presonalizowanch imieniem babci upominków takich jak kubeczek, kosmetyczka, torba albo kilka z tych propozycji zamkniętych w ekologicznym zestawie prezentowym.

Wspólny prezent dla dziadków

Przeżyli ze sobą tyle lat, że w naszej wyobraźni i pamięci są nierozłączni. Wspólny prezent na rocznicę czy Dzień Babci i Dziadka podkreśli tą znaczącą relację. Jeśli dziadkowie mają poczucie humoru wybierz dla nich zestaw prezentowy "Dzidek wie wszystko - Babcia wie lepiej". Ciepłe uczucia wobec dziadków wyrazisz wręczając im zestaw "Cudowni dziadkowie" bo po prostu tacy właśnie są.

Dzień Babci

Dzień Babci od małego wiemy, że jest obchodzone dla uhonorowania babć. W ten dzień wnuki składają życzenia i darują upominki swoim babciom. Co ciekawe Polsce obchodzone 21 stycznia, w tym samym dniu w Bułgarii, ale w Hiszpanii – 26 lipca a w Niemczech 9 października.

Kupując w Spod Lady masz pewność, że prezent będzie bardzo dobrej jakości. Realizacja zamówienia i wysyłka w naszym sklepie przebiega bardzo sprawnie. Mieszkasz daleko od swojej babci? Możesz wysłać prezent bezpośrednio do niej. Na pewno sprawi jej to ogromną radość. Zapraszamy także do naszego saloniku w Warszawie.