SPOD LADY - RETRO PREZENTY | OD SERCA - UPOMINKI I RZECZY NIECODZIENNE
WYSYŁKA KURIERSKA TYLKO 11,90 ZŁ
WYSYŁKA GRATIS DLA ZAMÓWIEŃ OD 89 ZŁ Z PŁATNOŚCIĄ ONLINE

prezent dla babci i dziadka

Prezent dla dziadków musi mieć to coś! Ciekawe pomysły na prezent znajdziesz w Spod Lady. Chcesz obdarować babcię i dziadka czymś nawiązującym do stylu retro. Trafiłeś idealnie. Sprawdź, co przygotował zespół Spod Lady!
231 pomysłów na prezent dla babci i dziadka

Zobacz powiązane kategorie

prezent dla babci i dziadka

Zainspiruj się i znajdź prezent dla babci i dziadka

Najciekawsze wakacje spędzało się u dziadków. Babcia gotowała przepyszne obiady, a dziadek opowiadał ciekawe historie. Nawet w dorosłym życiu możemy liczyć na ich wsparcie, dobre rady i ogromne pokłady miłości. W Spod Lady przygotowaliśmy oryginalne i kreatywne prezenty dla babci i dziadka. Okazji do obdarowywania jest wiele: rocznica ślubu, Dzień Babci i Dziadka, rodzinny obiad. Jednak najbardziej cieszą upominki bez okazji, podarowane tak po prostu.

W Spod Lady znajdziesz kubki z ciekawym wzorem, personalizowane poduszki i zestawy prezentowe. Jeżeli szukasz pomysłu na prezent dla dziadków, który Twoje dziecko mogłoby podarować swoim dziadkom, u nas znajdziesz poduszki-kolorowanki, które angażują malucha. Dziadkowie z całą pewnością bardzo ucieszą się z takiego prezentu. Nie zapominamy o świeżo  upieczonych dziadkach, dla nich także w naszym szerokim asortymencie znajdzie się sympatyczny upominek.

Stawiamy na oryginalne wzory i polskie materiały. Do każdego projektu wkładamy serce i ogrom zaangażowania. Czuwamy nad tym, aby prezent był doskonały i przynosił radość. Chcesz sprawić swoim dziadkom niespodziankę? Wyślij im prezent-niespodziankę za pomocą naszej poczty upominkowej. Zapraszamy do naszego saloniku wystawowego w Warszawie.