Typ: Run-time noticesKomunikat: Undefined index: wishlist_user_idKatalog: /home/users/hosting/public_html/prints.spodlady.com/includes/classPlik: wishlist.phpLinia: 47
Prezent dla pracowników - 40 pomysłów na prezent - Spod Lady
SPOD LADY - RETRO PREZENTY | OD SERCA - UPOMINKI I RZECZY NIECODZIENNE
PACZKOMAT - WYSYŁKA TYLKO 9,90 ZŁ
DARMOWA DOSTAWA DLA KOSZYKA OD 129 zł

Prezent dla pracowników - 40 pomysłów na prezent

W Spod Lady znajdziesz wiele pomysłów na prezent dla pracowników. Chcesz im podziękować za udany projekt, a może zmotywować do pracy? Macie swoje firmowe święta i jubileusze? Koniecznie zajrzyj do naszego sklepu i sprawdź jakie upominki dla pracowników przygotowaliśmy.
Odkryj 40 pomysłów na prezent dla pracowników

Zobacz powiązane kategorie

prezent dla pracowników

Zainspiruj się i znajdź prezent dla pracowników

Dobry pracownik to skarb i każdy szef doskonale o tym wie. Warto od czasu do czasu zadbać o morale współpracowników. Specjalnie dla członków Twojej załogi przygotowaliśmy wyjątkowe upominki. Urodziny, imieniny a może firmowe wydarzenie? Prezenty na te i inne okazje znajdziesz w Spod Lady.

Do prezentu dla pracowników możesz podejść z poczuciem humoru, personalizowane kubki z napisem Zakład pracy Twoim drugim domem na pewno wywołają uśmiech w Twoim zespole. Niebanalnym upominkiem są także torby z różnymi motywami. Możesz postarać się dobrać upominek dla pracownika do jego zainteresowań. W bogatej ofercie Spod Lady znajdziesz także prezenty na Dzień Kobiet i różne słodkości na mniejsze okazje. Ważnym momentem jest przejście długoletniego pracownika na emeryturę. Podziękuj mu za wkład wniesiony w Twoją firmę.

Zespół Spod Lady pracuje dzielnie, aby Twoje zamówienie dotarło na czas. Jesteśmy pracownikami na medal (złoty oczywiście). Przykładamy wagę do detali - od produkcji do wysyłki. Mieszkasz w Warszawie? Zajrzyj koniecznie do naszego sklepiku!