Typ: Run-time noticesKomunikat: Undefined index: wishlist_user_idKatalog: /home/users/hosting/public_html/prints.spodlady.com/includes/classPlik: wishlist.phpLinia: 47
Prezent dla prowadzącego firmę - 30 pomysłów na prezent - Spod Lady
SPOD LADY - RETRO PREZENTY | OD SERCA - UPOMINKI I RZECZY NIECODZIENNE
PACZKOMAT - WYSYŁKA TYLKO 11,90 ZŁ
DARMOWA DOSTAWA DLA KOSZYKA OD 129 zł

Prezent dla prowadzącego firmę - 30 pomysłów na prezent

Zrób dobry biznes i znajdź wymarzony upominek dla urodzonego biznesmena. Zabawny kubek, notes do zapisywania pomysłów na biznesplan i wiele innych pomysłów znajdziesz w Spod Lady.
Odkryj 32 pomysły na prezent dla prowadzącego firmę

Zobacz powiązane kategorie

prezent dla prowadzącego firmę

Zainspiruj się i znajdź prezent dla prowadzącego firmę

Niektórzy urodzili się już ze smykałką do biznesu. Oczywiste dla nich jest, że każdy zakup musi być dobrze przemyślany. Upominki dla urodzonych biznesmenów nie są tu wyjątkiem. Dlatego zajrzyj do Spod Lady! Dziesiątki świetnych pomysłów na upominek dla urodzonego biznesmena, jest u nas na wyciągnięcie ręki.

Każdy biznesmen to ważna szycha i twarda sztuka. Podaruj mu kubek, który idealnie będzie pasował do charakteru przedsiębiorcy. Nie oznacza to jednak, że urodzony biznesmen nie ucieszy się, z prezentu z humorystycznym nadrukiem. Na pewno spodoba się mu poduszka Pan Kierownik, po dniu pełnym ważnych spotkań trzeba przecież odpocząć. Przyda się mu także notes do zapisywania pomysłów na interesy. Te i wiele innych upominków dla urodzonego biznesmena, znajdziesz w naszym sklepie! Ludzie interesu nie lubią tracić czasu. Przewidzieliśmy to, dlatego nasz sklep internetowy pozwala na szybkie znalezienie tego, czego szukasz – idealnego prezentu dla urodzonego biznesmena. Na każdą okazję czy są to urodziny, imieniny czy Święta, a może rozkręcenie nowego biznesu - u nas zawsze od ręki znajdziesz odpowiedni prezent dla biznesmena. U nas zawsze coś się znajdzie, Panie Kierowniku!

Spod Lady docenia twórcze pomysły. Sami tworzymy wszystkie nadruki. Wiemy, że w biznesie liczy się czas, dlatego wszystkie upominki wysyłamy szybko i sprawnie. Spraw zabieganemu biznesmenowi prezent niespodziankę, wyślij upominek bezpośrednio do niego! Mieszkasz w Warszawie, sprawdź co znajdziesz w naszym saloniku.