SPOD LADY - RETRO PREZENTY | OD SERCA - UPOMINKI I RZECZY NIECODZIENNE
WYSYŁKA KURIERSKA TYLKO 11,90 ZŁ
WYSYŁKA GRATIS DLA ZAMÓWIEŃ OD 89 ZŁ Z PŁATNOŚCIĄ ONLINE

prezent na 30. urodziny

Już nie osiemnaście ani nie dwadzieścia. Trzydzieste urodziny otwierają nowy, bardzo optymistyczny etap w życiu. Z tej okazji podaruj wyjątkowy upominek na 30 urodziny. Spraw radość prezentem prosto Spod Lady.
36 pomysłów na prezent na 30. urodziny

  Zainspiruj się i znajdź prezent na 30. urodziny

  Prezent na 30 urodziny. Oryginalna kosmetyczka z nadrukiemTrzydzieste urodziny to ważne wydarzenie. Jest to okazja do pewnych podsumowań. Ale bez obaw! To tylko trzydziestka! W tym dniu trzeba być dumnym z tego, co już udało się osiągnąć i trzeba planować wielkie rzeczy. Podaruj wyjątkowy prezent na 30 urodziny. Sprawdź, co znajdziesz w bogatym asortymencie Spod Lady!

   

  Prezenty specjalnie na 30 urodziny

   

  W dniu trzydziestych urodzin solenizant nic nie musi i wszystko może. Z tej okazji przygotowaliśmy prezenty sympatyczne i wyjątkowe: koszulki, poduszki i kosmetyczki, z wyraźnym zaznaczeniem, że ich właściciel musi mieć 30 lat!

   

   

   

   

   Prezent urodzinowy dla hobbystów

   

   

  Nie musisz tak od razu wypominać komuś wieku. Podaruj prezent urodzinowy zgodny z zainteresowaniami i dostosowany do charakteru. Mamy coś dla moli książkowych, fanów kina i muzyki, łasuchów i dbających o linię. Sprawdź, jakie prezenty na 30 urodziny znajdziesz w naszym sklepie. W Spod Lady bardzo cenimy kreatywne podejście do życia. Nasi projektanci prześcigają się wymyślaniu oryginalnych wzorów. Dbamy o to, by każdy upominek został szybko wysłany i jak najprędzej dotarł do adresata. Wyślij komuś prezent poprzez naszą pocztę upominkową. Radość trzydziestolatka gwarantowana! Zajrzyj do naszego sklepu!