Typ: Run-time noticesKomunikat: Undefined index: wishlist_user_idKatalog: /home/users/hosting/public_html/prints.spodlady.com/includes/classPlik: wishlist.phpLinia: 47
Prezent dla Koleżanki z pracy - 170 pomysłów na prezent - Spod Lady
SPOD LADY - RETRO PREZENTY | OD SERCA - UPOMINKI I RZECZY NIECODZIENNE
PACZKOMAT - WYSYŁKA TYLKO 9,90 ZŁ
DARMOWA DOSTAWA DLA KOSZYKA OD 129 zł

Prezent dla Koleżanki z pracy - 170 pomysłów na prezent

Nawet niewielki upominek dla koleżanki z pracy sprawi jej ogromną radość. Podziękuj jej za pomoc przy realizacji projektu czy rozwiązanie problemu. Prezent Spod Lady to zawsze dobry wybór!
Odkryj 168 pomysłów na prezent dla koleżanki z pracy

Zainspiruj się i znajdź prezent dla koleżanki z pracy

Prezent dla koleżanki z pracy. Oryginalna koszulkaKoleżanka z pracy bywa nieoceniona. Zawsze możemy liczyć na jej pomoc w rozwiązywaniu wielu problemów, czy kubek ciepłej kawy czekający rano na biurku. Warto podziękować nawet za niewielkie rzeczy, które przecież tak bardzo doceniamy.

 

Pomysły na prezent dla koleżanki

 

Wybierz oryginalny prezent dla koleżanki z pracy z okazji jej urodzin imienin czy na Święta. W Spod Lady znajdziesz wiele pomysłów na prezent dla koleżanki z pracy. Kubki, poduszki czy magnesy z pewnością sprawią Twojej koleżance radość. Może przyda się jej notes w stylu retro lub wyjątkowa torba?

 

Wiele wzorów znadziesz w Spod Lady! 

Personalizowania torba to nietuzinkowy pomysł na prezent dla koleżanki z pracy.

 

 

 

Postaw na pasję. Oryginalny pomysł na prezent dla koleżanki z pracy

 

W czasie porannych plotek pewnie nie raz wspominała o swoich pasjach. Obdaruj ją upominkiem związanym z hobby. Być może jest molem książkowym, może uwielbia góry i dalekie wędrówki? Sprawdź bogaty asortyment naszego sklepu. W Spod Lady cenimy kreatywność, dlatego sami tworzymy nadruki. Dbamy o to, aby upominek dla koleżanki został wysłany szybko i sprawnie. Mieszkasz w Warszawie? Zajrzyj do naszego saloniku!

Daj się zainspirować i wybierz sympatyczny prezent dla koleżanki z pracy!