Typ: Run-time noticesKomunikat: Undefined index: wishlist_user_idKatalog: /home/users/hosting/public_html/prints.spodlady.com/includes/classPlik: wishlist.phpLinia: 47
Prezent na 50. urodziny - 40 pomysłów na prezent - Spod Lady
SPOD LADY - RETRO PREZENTY | OD SERCA - UPOMINKI I RZECZY NIECODZIENNE
PACZKOMAT - WYSYŁKA TYLKO 9,90 ZŁ
DARMOWA DOSTAWA DLA KOSZYKA OD 129 zł

Prezent na 50. urodziny - 40 pomysłów na prezent

Szukasz oryginalnego prezentu na 50. urodziny? Spod Lady to dobry wybór. Dla półwiecznych solenizantów przygotowaliśmy kubki, poduszki, koszulki i wiele więcej. Sprawdź naszą bogatą ofertę. Daj się zainspirować, znajdziesz tutaj mnóstwo prezentów i upominków na 50 urodziny.
Odkryj 39 pomysłów na prezent na 50. urodziny

Zainspiruj się i znajdź prezent na 50. urodziny

Pół wieku do czegoś obliguje: do śmiechu bez powodu, do realizacji marzeń, do długich rozmów przez telefon, dodatkowego deseru, nawet bez obiadu! To doskonały czas na odnalezienie drugiej połowy siebie. W Spod Lady przygotowaliśmy ciekawe pomysły na prezent na 50 urodziny!

Tak wyjątkowa okazja wymaga nietuzinkowego upominku. Podaruj zabawną koszulkę, która dzięki intrygującemu nadrukowi przykuwa uwagę. Pojemna torba pomieści zakupy, notatki i książki. Będzie nieoceniona w czasie spotkań z koleżankami. W dniu 50 urodzin koniecznie trzeba napić się dobrej kawy czy herbaty, najlepiej w naszym kubku. Po hucznym świętowaniu trzeba odpocząć. Na prezent z okazji 50 urodzin polecamy poduszkę z oryginalnym nadrukiem. W Spod Lady wiemy, że każda okazja jest dobra do świętowania, zwłaszcza 50 urodziny.

Kreatywnie podchodzimy do każdego prezentu. Nasi pomysłowi projektanci sami wymyślają nadruki. Wszystkie upominki wysyłamy bardzo sprawnie, tak by prezent dotarł na czas. Jeżeli chcesz sprawić solenizantowi niespodziankę w dniu jego 50 urodzin. Wyślij do niego podarunek poprzez naszą pocztę upominkową. Zapraszamy serdecznie do naszego saloniku w Warszawie. Odwiedź nas koniecznie.