Typ: Run-time noticesKomunikat: Undefined index: wishlist_user_idKatalog: /home/users/hosting/public_html/prints.spodlady.com/includes/classPlik: wishlist.phpLinia: 47
Prezent na imieniny - 30 pomysłów na prezent - Spod Lady
SPOD LADY - RETRO PREZENTY | OD SERCA - UPOMINKI I RZECZY NIECODZIENNE
PACZKOMAT - WYSYŁKA TYLKO 9,90 ZŁ
DARMOWA DOSTAWA DLA KOSZYKA OD 129 zł

Prezent na imieniny - 30 pomysłów na prezent

Dla Kasi, Basi, Antka i Bartka - dla wszystkich obchodzących imieniny mamy personalizowane prezenty. Sprawdź, co specjalne na tę okazję przygotował zespół Spod Lady. W naszym bogatym asortymencie znajdziesz oryginalne kubki, poduszki, notesy i wiele innych. Upominki na imieniny tylko Spod Lady.
Odkryj 30 pomysłów na prezent na imieniny

Zainspiruj się i znajdź prezent na imieniny

Imieniny Andrzeja, Barbary, Zofii czy Anny świętuje cały kraj. W Spod Lady pamiętamy także o tych mniej popularnych, ale równie ważnych. W naszym bogatym asortymencie znajdziesz wiele pomysłów na prezent na imieniny.

Podobno to, jakie nosimy imię, wpływa na nasz charakter i osobowość. W Spod Lady wiemy jedno. To, jaką torbę mamy na ramieniu wpływa na naszą wygodę. W ramach prezentu imieninowego podaruj personalizowane torbę. To nie koniec imiennych podarunków. Poduszka i kubek to także świetny pomysł na imieniny. Możesz połączyć dwa w jednym i podarować imieninowy kubek dla babci i dziadka albo sprawić radość swojemu mężowi czy żonie. Nie zapomnieliśmy o najmłodszych. Podaruj szkarbowi upominek na imieniny. Taki prezent będzie bardzo przydatny w przedszkolu czy szkole. Dla wszystkich, którzy uwielbiają notować i zapisywać, polecamy notesy z imieniem. Nikt nie będzie miał już wątpliwości do kogo on należy. Z okazji imienin polecamy personalizowane prezenty Spod Lady.

Wyjątkowej osobie podaruj wyjątkowy prezent. Nad każdym wzorem nadruku czuwają nasi wspaniali artyści i projektanci. Zależy Ci na czasie? Spokojnie. Wszystkie upominki wysyłamy bardzo szybko i sprawnie. Sam nie możesz wręczyć prezentu imieninowego? Skorzystaj z naszej poczty upominkowej. Mieszkańców Warszawy i nie tylko zapraszamy do naszego saloniku wystawowego. Znajdziecie nas przy ulicy Chmielnej.